Структура даних про інженерно-технічні мережі

Відомості про інженерно-технічні мережі включають інформацію про власників, їх юридичну адресу та місцерозташування об’єктів, схеми і плани мереж, каталоги координат вузлів мереж, їх технічний стан, а також ряд інженерно-технічних показників, які характеризують дану мережу.

Для водопровідної мережі вказують тип водогону, загальні та зосереджені витрати води (л/с), тиск (кПа), кількість споживачів, а також, для окремих вузлів, загальні витрати води (л/с). Поряд з цим, для ділянок водопровідної мережі наводять дані про протяжність водогону (м), діаметр (м) і матеріал труб, глибину залягання (м), ухил, режим роботи, шляховий відбір (л/с) і технічний стан, який характеризується відсотком зношення.

Особливістю показників каналізаційної мережі є те, що тут наводять ті ж параметри, що й для водогону, крім шляхового відбору, але вказують шляховий приплив стоку (л/с), заповнення колектора та швидкість руху води в колекторі (м/с).

Для газової мережі вказують ті ж параметри, що й для попередніх об’єктів, а також наводять дані про шляховий відбір газу на ділянці (м3/ год), у вузлах газової мережі – загальні витрати на вході та виході (м3/ год), тиск на вході й виході (мПа).

Для теплової мережі, як і для попередніх об’єктів, наводять дані про власника, його поштову і юридичну адресу, форму власності, тип мережі та її місцерозташування, протяжність, діаметр, матеріал труб, глибину залягання, ухил, процент зношення, режим роботи, шляховий відбір (Вт), спосіб прокладки, наявність антикорозійного внутрішнього й зовнішнього покриття і способи його нанесення, а для вузлів мережі – загальні витрати тепла (Вт) та гарячої води (л/с), тиск (Па), кількість споживачів.

Характерними показниками енергомережі є її протяжність, тип прокладки, переріз кабелю (мм2), марка кабелю, матеріал кабелю, глибина залягання кабелю, процент зношення, напруга (кВт) та кількість споживачів.

Для вулично-шляхової мережі наводять дані про власника та його юридичну адресу, форму власності, тип і назву елемента вулично-шляхової мережі. У відомостях про ділянку мережі вказують її місцерозташування, протяжність, матеріал покриття, категорію, ширину в червоних лініях та проїзджої частини (м), тип поперечного профілю, процент зношення, пропускну здатність (од./год), вид відводу поверхневих вод (дощова каналізація, поверхневий відвід), наявність і вид освітлення (відсутнє, одностороннє, двохстороннє). У відомостях про вузли мережі наводять загальну площу (м2), матеріал покриття, процент зношення, пропускну здатність та каталог координат вузлів мережі.








Дата добавления: 2015-08-26; просмотров: 815;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.