Положення про Раду у справах інвалідів при Кабінеті Міністрів України

(постанова Кабінету Міністрів України

№ 837 від 12 грудня 1994 року)

 

1. Рада у справах інвалідів при Кабінеті Міністрів України (далі – Ра­да) є громадським консультативним органом, створеним з метою сприяння розв'язанню соціальних проблем інвалідів.

2. Рада у своїй діяльності керується Конституцією, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Пре­зидента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

3. У своїй роботі Рада взаємодіє з центральними і місцевими органами державної виконавчої влади, підприємствами, установами та організа­ціями, Фондом соціального захисту інвалідів, громадськими організа­ціями інвалідів.

4. Рада відповідно до покладених на неї завдань:

сприяє діяльності органів державної виконавчої влади і громадських організацій у вирішенні правових, економічних, соціально-психологіч­них питань соціально-трудової реабілітації інвалідів;

вивчає та аналізує проблеми інвалідів;

здійснює за дорученням Кабінету Міністрів України аналіз дотриман­ня органами державної виконавчої влади законодавства з питань захисту прав інвалідів, а також у разі потреби подає Кабінетові Міністрів України пропозиції про вдосконалення цього законодавства;

розробляє рекомендації щодо вдосконалення механізму взаємодії ор­ганів державної виконавчої влади з підприємствами, установами та орга­нізаціями у галузі забезпечення соціальної захищеності інвалідів і гро­мадськими організаціями інвалідів;

вивчає та аналізує досвід зарубіжних країн у розв'язанні соціальних проблем інвалідів з метою використання його у вітчизняній практиці, сприяє налагодженню та розширенню співробітництва з відповідними міжнародними органами та організаціями зарубіжних країн.

5. Рада має право запитувати в установах і організаціях відомості, не­обхідні для її діяльності, й документи з питань, що стосуються розв'язан­ня проблем інвалідів.

6. До роботи Ради можуть залучатися (за погодженням з керівниками) працівники міністерств і відомств, місцевих органів державної виконав­чої влади, вчені та спеціалісти в галузі соціального захисту.

7. Раду очолює голова.

8. Рада здійснює свою діяльність відповідно до плану роботи, який за­тверджується її головою.

9. Організаційно-технічне обслуговування Ради здійснюється Мінсоцзахистом.

10. Основною формою роботи Ради є засідання, які проводяться від­повідно до плану роботи, але не рідше одного разу на квартал.

11. Рішення Ради приймаються на основі консенсусу.

12. Рішення Ради оформляються у вигляді протоколів, експертних висновків, рекомендацій та пропозицій, підписаних головою Ради.








Дата добавления: 2015-04-21; просмотров: 823;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.