Визначення напряму дослідження
Визначення напряму дослідження здійснюється виходячи з наукових інтересів студента, тематики наукових досліджень кафедри, замовлень підприємств тощо.
Вибираючи напрям дослідження, доцільно користуватися запропонованим переліком тем, проте він не є обов’язковим і може уточнюватись або доповнюватись за бажанням студента та його наукового керівника. Орієнтовна тематика кваліфікаційної робіт наведена у додатку И.
Вибір і затвердження теми та плану кваліфікаційної роботи
Тема кваліфікаційної роботи повинна мати прикладне значення та демонструвати вміння та навички з сучасного прикладного програмного забезпечення, відповідати сучасному стану та перспективам розвитку інформаційних технологій.
Студент може скористатися орієнтовною тематикою кваліфікаційної робіт кафедри. Студенту надається право запропонувати свою тему з необхідним обґрунтуванням її актуальності та необхідності дослідження.
Обов’язками наукових керівників є:
- консультування студентів з питань вибору теми роботи, розробки її плану, добору спеціальної літератури, підготовки окремих розділів;
- видача студентові завдання на кваліфікаційної роботу із зазначенням термінів виконання кожного розділу;
- контроль за дотриманням студентом регламенту підготовки кваліфікаційної роботи;
- контроль якості кваліфікаційної роботи;
- підготовка відгуку про кваліфікаційну роботу з ґрунтовною характеристикою її якості відповідно до структури критеріїв оцінки.
План кваліфікаційної роботи повинен відповідати темі дослідження, мати чітку логіку поєднання теоретико-методичної, аналітичної та конструктивної частин. При розробці та обговоренні плану дослідження необхідно скласти поетапний календарний план написання кваліфікаційної роботи згідно із затвердженим на кафедрі регламентом. Невиконання графіка та систематичне відхилення від регламенту є підставою для недопущення студента до захисту кваліфікаційної роботи.
Дата добавления: 2014-12-01; просмотров: 914;