Порівняльний аналіз санації і ліквідації боржника з погляду соціально-економічного ефекту 9 страница

г) літній спортивний комплекс – відокремлене підприємство з функцією надання оздоровчих послуг населенню з майновим складом існуючого структурного підрозділу. З огляду на низьку прибутковість, у 2000 р. передбачений варіант орендного підприємства.

Головне підприємство ВАТ “Гамма” після відокремлення структурних підрозділів (підприємств) виконує такі види діяльності:

- володіння інтелектуальною власністю, що індивідуалізує його як суб'єкта ринку;

- координація, планування й контроль за найважливішими показниками діяльності структурних підрозділів;

- організація орендних відносин на базі основних засобів, які не задіяні у виробничому процесі;

- надання послуг непромислового характеру (охорона, послуги зв'язку, пожежна, охоронна сигналізація, ліфти тощо);

- утримання й експлуатація захисних споруд;

- комерційна й інші не заборонені законодавством види діяльності.

З метою поліпшення керованості і збільшення доходу від оренди передбачено в період санації провести виділення об'єктів оренди в окремі самостійні підрозділи (підприємства).

Майновий склад головного підприємства – необоротні активи ВАТ “Гамма”, запаси товарно-матеріальних цінностей на складах, рухоме майно, що не ввійшло до складу структурних підрозділів.

Прогнозований обсяг ринку на 2001 р. – 2 000 тис. грн:

- оренда – 1 100 тис. грн;

- послуги непромислового характеру – 280 тис. грн;

- експлуатація й утримання об'єктів ЦО – 120 тис. грн;

- комерційна діяльність – 500 тис. грн.

Обсяг інвестицій – 300 тис. грн.

4.6. ПРОГНОЗ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
ПЛАНУ САНАЦІЇ

Згідно з вимогами абз. 3 п. 1 ст. 17 і абз. 2 п. 6 ст. 18 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, термін санації підприємства при погодженні з комітетом кредиторів і на розсуд суду з урахуванням тривалості технологічного циклу може становити від 18 місяців до повного відновлення платоспроможності підприємства.

З урахуванням цього господарська діяльність у режимі санації підприємства протягом 18 місяців дасть змогу акумулювати суму, необхідну для погашення заборгованості з поточних платежів, сплати судових витрат, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, здійснення розрахунків із кредиторами відповідно до реєстру вимог кредиторів, затвердженого визначенням господарського суду Запорізької області.

Однак, враховуючи зазначені вище ризики господарської діяльності, вважаємо за доцільне встановити термін санації із запасом, тривалістю 24 місяці. У разі своєчасного виконання всіх планових заходів санація підприємства може бути завершена достроково з наступним переходом до розрахунків із кредиторами.








Дата добавления: 2016-04-19; просмотров: 437;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.