Створення посилань на файли, які розташовані на диску комп’ютера окремо від системи ЛІГА:ЗАКОН

Якщо у Вас є документи, які зберігаються в окремій директорії на диску комп’ютера, і Вам було б зручно їх швидко отримувати на екрані комп’ютера при роботі у системі ЛІГА:ЗАКОН, тоді Вам стане у пригоді можливість зберігання посилань на необхідні документи у папках користувача. Для цього Вам потрібно у другомі вікні операційної системи Windows завантажити Провідник (Windows Explorer). Вікно Провідника повинно бути не на весь екран, а таке, щоб на екрані комп’ютера Ви одночасно бачили ще й ліву панель Робочого вікна системи ЛІГА:ЗАКОН із папками користувача. Потім у Провіднику знайдіть потрібний файл на диску комп’ютера. Підведіть до нього курсор миші, натисніть її ліву кнопку і, невідпускаючи кнопки, почніть вести курсор миші до тієї папки користувача, в яку Ви бажаєте зберегти посилання на обраний файл. Коли курсор миші стане на рядку з назвою необхідної папки, відпустіть її ліву кнопку. У поточній папці з’явиться рядок з посиланням на файл у вигляді маршруту (в кінці ‒ ім’я файлу). В подальшому Ви зможете просто підводити курсор миші до рядка з посиланням, і при подвійному натисканні на ліву кнопку миші система буде викликати ту програму, яка вміє відкривати та читати вказаний файл. Майте на увазі, якщо Ви вилучете чи пересунете на диску комп’ютера файл, на який є посилання з системи ЛІГА:ЗАКОН, то після цього посилання не буде діяти. Система недійсні посилання не відслідковує, вони залишаються у папках до тих пір, поки Ви самі ці елементи папок не вилучете.

Система не завантужує файли до своїх баз, вона просто створює посилання до них. Тому файли завжди будуть відкриватися тільки тією програмою, в якій вони були створені чи яка іх вміє читати, тобто як це визначенно у операційній системі Windows. Файли можуть бути будь‒яких форматів, навіть це можуть бути виконуючі модулі інших програм.

Пошук усередині папок

Пошук усередині папок передбачає можливість пошуку по всіх елементах дерева папок, включаючи назви самих папок. Пошук проводиться по дереву папок усередину, починаючи від даної гілки.

Зафіксуйте курсор на тій гілці папок, з якої Ви хочете почати пошук. Натисніть праву кнопку миші і виберіть у Контекстному Меню команду “Пошук”. Перед Вами з’явиться діалогове вікно “Пошук у папках”.

У полі “Приклад” задайте слово, яке Ви хочете знайти, і натисніть кнопку “Шукати”.

Ви можете обмежити пошук, відключивши опції “Пошук за назвами папок” або “Пошук за назвами елементів”.

Як тільки система знаходить перший елемент папки (або папку), яка містить слово, задане в пошуку, то вона зупиняється на знайденому елементі.

Якщо Ви хочете продовжити пошук далі, то в Контекстному Меню виберіть команду “Повторний пошук”. При цьому курсор повинен бути обов’язково зафіксований на тій папці, від якої необхідно робити пошук.

Порівняння переліків у папках

При укладанні добірок документів за певними тематиками не завжди буває досить простого занесення до папки визначеного переліку. Часто буває необхідно об’єднати результати декількох процедур пошуку в один перелік або, навпаки, виявити однакові документи в різних переліках.

Система дає Вам можливість об’єднати два переліки або отримати їх перетин.

Об’єднання переліків ‒ у результаті цієї операції два різних переліки об’єднуються в загальний перелік, причому якщо в них були однакові документи (дублі), то в загальному переліку залишиться тільки один варіант документа.

Перетинання переліків ‒ можливість із двох переліків сформувати третій, що містить у собі ті документи, які одночасно є в обох переліках.

Щоб об’єднати або одержати перетин переліків, необхідно:
1. розмістити обидва переліки в папці (можна в різні папки);
2. поставити курсор на рядку з першим переліком і в контекстному меню (правою кнопкою миші) вибрати команду “Позначити елемент”;
3. переставити курсор на рядок, який відповідає другому переліку, і в контекстному меню вибрати одну з команд: “Об’єднання переліків” або “Перетин переліків”,‒ у залежності від того, що Вам треба отримати.

Перелік‒об’єднання (або Перелік‒перетин) з’явиться в тій папці, де знаходиться другий перелік.

Відновлення папок

Після індексації бази зв’язки в папках порушуються. Для їх відновлення необхідно здійснити переіндексацію папок. Для цього в Основному Меню системи є команда “Сервіс\Індексація папок”.

Якщо папки перестають працювати коректно, то необхідно зробити переіндексацію папок.

Для збереження даних у папках можна створювати резервні копії папок, що дасть можливість у подальшому відновити з резервних копій папок. Резервні копії рекомендуємо зберігати на дискетах.









Дата добавления: 2016-03-04; просмотров: 612;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.