Пайка твердими припоями
При пайку твердими припоями зазори в місцях стику не повинні бути більш 0,1 мм. Як флюси для паяння твердими припоями застосовують буру або суміш бури з борною кислотою. Підготовлену до пайки поверхню обмазують флюсом, нагрівають паяльною лампою або газовим пальником до температури плавлення припою і вводять припій.
Лекція _____
Тема: Відновлення деталей напилюванням
План
1. Суть процесу напилювання
2. Газополуменеве напилювання.
3. Електродугове напилювання.
4. Детонаційне напилювання.
5. Плазмове напилювання.
Напилювання є одним зі способів нанесення металевих покрить назношені поверхні відновлюваних деталей. Сутність процесу складається в напилюванні попередньо розплавленого металу на спеціально підготовлену поверхню деталі струменем стиснутого газу (повітря). Дрібні частки розплавленого металу досягають поверхні деталі в пластичному стані, маючи велику швидкість польоту. При ударі об поверхню деталі вони деформуються і, впроваджуючи в її пори і нерівності, утворять покриття.
Основними достоїнствами напилювання як способу нанесення покрить при відновленні деталей є висока продуктивність процесу, невелике нагрівання деталей (120... 180 °С), висока зносостійкість покриття, простота технологічного процесу і застосовуваного устаткування, можливість нанесення покрить з будь-яких металів і сплавів. До недоліків процесу відносять знижену механічну міцність покриття і порівняно невисоку міцність зчеплення його з поверхнею деталі.
У залежності від виду теплової енергії, використовуваної в апаратах для напилювання при розплавлюванні металу, розрізняють наступні способи напилювання: газополум`яне, електродугове, детонаційне і плазмове.
Дата добавления: 2015-02-05; просмотров: 817;