Відправлення поїздів при напівавтоматичному блокуванні у нестандартних ситуаціях
Відправлення поїздів за наявності групових вихідних світлофорів проводиться за дозволяючим показанням цього світлофора та маршрутним покажчиком з цифрою зеленого кольору, яка відповідає номеру тієї колії, з якої дозволяється відправлення поїзда.
У випадках несправності маршрутних покажчиків відправлення поїздів зі станції проводиться при відкритому вихідному груповому світлофорі з передачею машиністу реєстрованого наказу ДСП за формою, передбаченою для АБ, або з врученням машиністу локомотива дозволу на бланку зеленого кольору із заповненням пункту ІІ (бланк ф. ДУ-52).
При несправності на вихідному світлофорі маршрутного покажчика відправлення поїздів здійснюється згідно з порядком, передбаченим для АБ.
Якщо ведучий локомотив готового до відправлення поїзда знаходиться за вихідним світлофором з дозволяючим показанням і машиніст не бачить його показання, відправлення поїзда проводиться за реєстрованим наказом ДСП, що передається машиністу за формою, передбаченою для АБ або за дозволом на бланку ф. ДУ-52 із заповненням пункту ІІ.
Якщо голова поїзда, що відправляється, знаходиться за вихідним світлофором і останній відкрити неможливо, дія блокування припиняється. Відправлення поїзда проводиться за телефонними засобами зв’язку з видачею машиністу колійної записки. У тому ж порядку проводиться відправлення поїздів з колій, що не мають організованих маршрутів відправлення.
Відправлення поїздів на одноколійних та двоколійних перегонах по правильній колії з поверненням з перегону на станцію відправлення проводиться при закритому вихідному світлофорі з видачею машиністу ключа-жезла на право проїзду закритого вихідного світлофора та зворотного прямування.
При цьому на одноколійних перегонах перед відправленням поїзда на перегін з наступним поверненням має бути одержана від сусідньої станції по блок-апарату згода на відправлення поїзда або блок-система переключена на відповідний напрямок руху.
Якщо місце, до якого прямує поїзд, знаходиться за першим колійним постом, то черговий на цьому посту при вільності перегону, що лежить попереду, дає машиністу дозвіл на бланку ф. ДУ-52 із заповненням пункту І на право проходження закритого прохідного світлофора та наступного повернення.
При поверненні на станцію відправлення поїзд проходить без зупинки всі вказані пости до межі станції та приймається по відкритому вхідному світлофору або за встановленим дозволом, що дає право в’їзду на станцію при забороняючому показанні вхідного світлофора.
Після прибуття поїзда на станцію ключ-жезл повертається ДСП, який вкладає його в апарат та по телефону повідомляє ДСП сусіднього роздільного пункту про повернення поїзда.
Відправлення поїзда з підштовхуючим локомотивом, що прямує до сусідньої станції, проводиться за колійним блокуванням у звичайному порядку з повідомленням цієї станції по телефону про відправлення поїзда з підштовхуючим локомотивом.
Відправлення поїзда з підштовхуючим локомотивом, коли останній повертається з перегону на станцію відправлення, проводиться по блокуванню (при відкритому вихідному світлофорі). На право зворотного прямування машиністу підштовхуючого локомотива вручається на станції відправлення ключ-жезл.
Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 1578;