Архітектурна схема порталу міністерства

Технологічне вирішення порталу міністерства / державної установи з вбудованим документообігом базується на програмному продукті Microsoft. SharePoint Portal 2001 - сучасний Інтранет-портал документообігу з гнучкими можливостями організації діловодства, робочих місць працівників, з потужною системою пошуку та автоматичним рубрикатором. У SharePoint Portal Server вбудована низка засобів, необхідніх для організації державного управління на основі цільових програм і проектів. Він також легко інтегрується з Content Management Server 2001 і поштовим сервером Microsoft Exchange 2000. Для організації доставки кожному працівнику заданого контента, пошуку і рубрикації застосовують Microsoft SharePoint Portal Server, а для організації робочих груп і виконання конкретних проектів - Microsoft SharePoint Team Services.

У міністерстві або територіально розділеній установі єдина служба каталогів спрощує організацію діловодства і адміністрування прав доступу. Поштова система дає можливість обмінюватися повідомленнями, синхронізувати розклади, призначати зустрічі; її також використовують для типових операцій діловодства.

Рисунок 4.7. Архітектурна схема порталу міністерства.

Архітектурна схема порталу міністерства є технологічним рішенням для органів державного управління, в апараті яких працюють кілька тисяч працівників, залучених до спільних службових заходів, взаємодії з громадянами та організаціями, а також до публікації матеріалів на веб-вузлі. Службовцям надається доступ до Інтранет-порталу та системи керування контентом за технологією «ролей». Працівники, наділені повноваженнями за штатним розкладом і посадовими інструкціями, отримують певні «ролі». Інформація щодо обов’язків та прав працівників міністерства централізовано зберігається в LDAP-подібних каталогах (LDAP - полегшений протокол доступу до каталогів). У Microsoft Windows 2000 Advanced Server реалізована підтримка LDAP-подібних каталогів - служба Active Directory. Якщо в організації використовуються портал та поштова система, користувачі можуть отримувати інформацію про права доступу, ролі, адреси електронної пошти, номери телефонів тощо з єдиної служби Active Directory. Необхідною для міністерства є система підтримки колективної роботи, яка включає електронну пошту, засоби планування розкладів і заходів, службу «миттєвих» повідомлень, відеоконференції тощо. Інтеграція електронної пошти зі службою каталогів, управлінням контентом і порталами підтримується програмним продуктом Microsoft Exchange Server 2000.

 
Дата добавления: 2016-06-24; просмотров: 763; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию, введите в поисковое поле ключевые слова и изучайте нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам понравился данный ресурс вы можете рассказать о нем друзьям. Сделать это можно через соц. кнопки выше.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2021 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.008 сек.