І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Дана посадова інструкція визначає функціональні обов’язки, права і відповідальність аналітика з ефективності торговельної діяльності всіх рівнів обласної спілки споживчих товариств.

1.2. Аналітик з ефективності торговельної діяльності призна­чається на посаду і звільняється з посади у встановленому діючим трудовим законодавством порядку наказом вищого керівника певного рівня обласної спілки споживчих товариств.

1.3. Аналітик з ефективності торговельної діяльності під поряд­кований на рівнях магазину та споживчого товариства – вищому керівнику певного рівня, районної споживчої спілки та районного споживчого товариства – начальнику планово-економічного відділу, обласної споживчої спілки – начальнику фінансово-економічного управління.

1.4. У своїй діяльності аналітик з ефективності торговельної діяльності керується чинним законодавством України, Законами України «Про кооперацію», «Про споживчу кооперацію», Указами Президента України «Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах», «Про основні засади розвитку соціальної сфери села», положенням Концепції розвитку національного кооперативного руху, Стратегією розвитку споживчої кооперації України (2004–2015 рр.), рішеннями вищих органів управління споживчої кооперації України та положеннями даної інструкції.

1.5. На посаду аналітика з ефективності торговельної діяльності призначається особа, що має вищу професійну (економічну) освіту і стаж роботи за спеціальністю не менше двох років.


Продовження додатка С

1.6. Аналітик з ефективності торговельної діяльності повинен знати:

- законодавчі і нормативно-правові акти, що регламентують господарську і фінансово-економічну діяльність;

- особливості організації діяльності підприємств та організацій системи споживчої кооперації, положення Концепції розвитку національного кооперативного руху та інші постанови правління Укоопспілки, з’їздів споживчої кооперації, зборів Ради Укоопспілки, Стратегію розвитку споживчої кооперації України;

- форми обліку та звітності, що застосовуються, порядок їх ведення;

- порядок і форми фінансово-економічних розрахунків;

- економіко-математичні методи;

- основи теорії економічної кібернетики;

- порядок постановки задач, їх алгоритмізації;

- технічні засоби збирання, передавання і оброблення інформації, їх можливості і правила експлуатації;

- технологію механізованого оброблення інформації;

- керівні і нормативні матеріали, які регламентують методи розробки алгоритмів і програм та використання обчислювальної техніки в процесі оброблення інформації;

- види технічних носіїв інформації;

- робочі програми, інструкції, макети та інші керівні матеріали з оброблення інформації;

- форми первинних і вихідних документів, порядок їх оформлення;

- основи економіки, організації праці та управління;

- основи трудового законодавства, правила і норми охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.

 








Дата добавления: 2015-08-08; просмотров: 524;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.