Зміст дисципліни
Известно, что каждый человек каждый месяц тратит определенную сумму денег на косметическую продукцию (косметику), один меньше, а другой больше. Это могут быть шампуни, гели, декоративная косметика, парфюм и т.д.
Женщины тратят на косметику минимум 20% своего бюджета (заработка). Покупая косметику Орифлейм можно значительно экономить деньги. После регистрации в компании Орифлэйм предоставляется возможность покупать качественную натуральную косметику всегда дешевле на 23% и более от цены каталога Oriflame (даже от цены, которая указана в каталоге уже со скидкой). Это значительно экономит Ваши деньги, особенно если Вы приобретаете косметику и для всех членов семьи и на подарки.
Есть такое правило — «Сэкономил — значит заработал». На сэкономленные деньги можно купить больше и не обязательно косметики. Это и есть пассивный заработок. Поэтому регистрация в Орифлейм Консультантом позволяет значительно экономить деньги, покупать и пользоваться косметикой высокого качества, при этом не обязательно работать. Регистрация в Орифлэйм одна, что для покупок, что для работы и построения бизнеса.
2. Заработок денег с Орифлейм путём прямых продаж
Компания Орифлэйм предоставляет возможность зарабатывать деньги уже сразу после регистрации Консультантом путём прямых продаж.
Показывая каталог своим друзьям и знакомым, Вы приятно удивитесь, как работает на Вас каталог. Вам не надо ходить и предлагать товар, просто показываете каталог и он всю работу сделает за Вас. Уже после показа каталога к Вам начнут поступать заказы.
Чем больше Вы показываете каталог, тем больше заказов Вы будете получать. Вы сможете зарабатывать на косметике сразу 30% прибыли, выполняя заказы, поступившие к Вам.
Изучайте товар, рекомендации по применению плюс личный опыт, который у Вас будет накапливаться все больше со временем и это будет оказывать все большее положительное влияние на Ваши продажи, Вы сможете грамотно советовать и помогать правильно подбирать людям косметику.
Плюс ко всему с ростом заказов будет также расти Ваша скидка на продукцию и Вы еще больше будете зарабатывать.
Величина заработка будет зависить от Вашей активности. А также этот вид заработка путём прямых продаж может стать хорошим источником дополнительного заработка.
3. Создание бизнеса с Орифлэйм. Построение групп своих консультантов в Орифлейм.
МЛМ - сетевой маркетинг. Бизнес с Oriflame без вложения денег.
«Не каждый день наш шанс стучится к нам...»
Компания Oriflame, сочетающая в своем Плане Успеха Орифлэйм прямые продажи и сетевой маркетинг, позволяет создать высокодоходный, стабильный и надежный бизнес.
Действительно она предоставляет каждому возможности для того, чтобы стать богатым и обеспеченным человеком. Причем создание бизнеса не требует вложения денег. В этом есть большой плюс. Так как создание другого бизнеса обычно требует денежных вложений, которых, как известно у большинства нет. В Орифлейм все проще, Вы вкладываете в бизнес свое время, усердие в работе, причем у Вас нет риска потом потерять все.
Так, в чем же состоит идея построения бизнеса без денег? Для создания бизнеса необходимо создавать свои группы консультантов. Чем больше привлечете в компанию людей, тем больше будете зарабатывать, получая объемную скидку (до 21%) объема всей своей созданной группы или групп плюс различные бонусы, разовые выплаты при достижении определенных ступеней карьерной лестницы.
Кроме этого сможете участвовать в Международных семинарах, различных треннингах повышая свое мастерство, как Лидера компании Орифлэйм.
Выступая в построении групп в качестве спонсора, Вы будете заинтересованы в развитии Вашей структуры бизнеса, будете помогать развиваться, чтобы члены Вашей группы развивались и зарабатывали больше. Чем успешнее Ваша группа, тем больше Вы зарабатываете.
Самое интересное, что вступивший в компанию и начавший развивать свой бизнес сейчас, имеет все возможности достигнуть высот, как и тот кто присоединился несколько лет назад. Поэтому все разговоры, что уже поздно здесь не играют роли.
А сейчас золотой момент в развитии бизнеса: наблюдается возрастающий спрос на косметику, все больше людей хотят пользоваться косметикой компании, каждый каталог много новинок, одна лучше другой. Бизнес строится гораздо проще при таком спросе и интересе.
Средний заработок в Орифлэйм: размер доходов
Так может это именно Ваш шанс стать свободным, независимым и богатым человеком!
Самое время начать свою карьеру в успешной компании Oriflame
Зміст
Зміст. 2
Вступ. 3
1. Загальна характеристика дисципліни “безпека життєдіяльності”. 3
2. Зміст дисципліни. 5
I.... Розділ. Теоретичні основи безпеки життєдіяльності 5
II... Розділ. Людина в системі "ЛЮДИНА-СЕРЕДОВИЩЕ". 6
III. Розділ. Джерела небезпеки та породжені ними фактори. 7
IV. Розділ. Забезпечення безпечної життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій. 8
V.. Розділ. Правове забезпечення та управління безпекою життєдіяльності. 9
3. Загальні вимоги та вибір варіанта контрольної роботи. 9
4. Завдання для виконання контрольної роботи. 10
5. Методика виконання та оформлення контрольної роботи. 17
Практичне завдання №1. 18
Практичне завдання №2. 24
Рекомендована література. 29
Додаток 1. 31
Додаток 2. 32
Вступ
Проблеми безпеки життєдіяльності людини — одні з найактуальніших проблем сучасності, не зважаючи, а часто і в зв’язку з революційним розвитком техніки, погіршенням екологічного стану окремих регіонів та планети в цілому.
«Безпека життєдіяльності» є молодою інтегрованою науковою дисципліною, яка спирається на наукові досягнення цілої низки фундаментальних та прикладних наук.
Курс «Безпека життєдіяльності» (БЖД) передбачає ґрунтовну теоретичну, психологічну і практичну підготовку слухачів, що включає вивчення можливих небезпек, закономірностей їх проявлення, способів попередження та захисту від них.
Наслідком вивчення слухачами курсу «Безпека життєдіяльності» є формування екологічного мислення, засвоєння правил здорового способу життя і поведінки людини, як члена суспільства, вміння створювати безпечні та комфортні умови життєдіяльності.
Основною ціллю укладання цих методичних вказівок є надання допомоги слухачам Академії цивільного захисту України заочної форми навчання в написанні контрольної роботи та підготовці до успішного проходження форми підсумкового контролю знань з дисципліни БЖД.
У даній роботі автор у простій і стислій формі вводить до тієї сфери знань, використання яких було б корисним і необхідним кожній людині, без яких неможливий її розвиток в сучасних умовах.
1. Загальна характеристика дисципліни “безпека життєдіяльності”
На сучасному етапі розвитку цивілізації безпека людини та людства в цілому розглядається як основне питання. Концепція сталого розвитку людства ООН стала основою для вирішення низки проблем щодо безпеки людини, зокрема розвитку освіти в даній галузі.
Людина та її здоров’я є найбільшою цінністю держави, яка докладає чимало зусиль для створення умов безпечної життєдіяльності всього населення України. Одним із головних напрямів забезпечення безпеки населення України є належна освіта з проблем безпеки. Це відображено у Концепції освіти з напряму "Безпека життя і діяльності людини" та реалізується через вивчення комплекту дисциплін: валеології, екології, охорони праці, ергономіки, цивільної оборони тощо, чільне місце серед яких посідає безпека життєдіяльності.
Метою безпеки життєдіяльності, як наукового напряму, є формування знань і навичок щодо створення безпечних і здорових умов життя і діяльності для себе та осіб з якими співпрацює та про яких піклується, умов гармонійного розвитку особистості і сталого розвитку людства.
Предметом безпеки життєдіяльності – умови формування та вплив екзогенних та ендогенних факторів на життєдіяльність та здоров’я людини.
Змістовними модулями безпеки життєдіяльності є: наукові основи безпеки життєдіяльності; концепція допустимого ризику; умови життєдіяльності; принципи та моделі забезпечення безпечної життєдіяльності; роль людського фактору у безпеці людини; фізіологічні чинники забезпечення безпеки людини; психологічні та соціальні основи забезпечення безпеки людини; системи формування здоров’я; негативні та позитивні фактори середовища життєдіяльності; якісний та кількісний аналіз рівня ризиків; органолептична та інструментальна оцінка небезпек; теорія катастроф; природні стихійні лиха; техногенні аварії та катастрофи; соціальні екстремальні ситуації; інформаційна безпека; методи, засоби та заходи забезпечення безпеки; формування позитивного соціального середовища; невідкладна допомога при нещасних випадках; безпека харчування; безпека в умовах кримінальної злочинності та тероризму; корпоративна безпека; національні та міжнародні законодавчі та нормативні акти з безпеки життєдіяльності; глобальна безпека, концепція ООН про сталий розвиток людства; управління безпекою життєдіяльності.
Завдання безпеки життєдіяльності: вивчення оптимальних параметрів життєдіяльності людини; з’ясування умов формування негативних чинників; визначення методів та засобів попередження за зменшення впливу негативних чинників на людину, колектив, соціум; оволодіння системами формування та підтримання здоров’я та забезпечення гармонійного розвитку. Для успішного вирішення цього завдання безпека життєдіяльності використовує досягнення та методи фундаментальних та прикладних наук, зокрема: філософії, біології, фізики, хімії, психології, соціології, екології, економіки, менеджменту і тісно пов’язана з практичною діяльністю людини. Тому при вивченні дисципліни “Безпека життєдіяльності” слухачам необхідні знання з біології, фізики, хімії, екології, психології, валеології, філософії, соціології, правознавства тощо.
Дисципліна "Безпека життєдіяльності" має світоглядно-професійний характер.
Програмою передбачено п’ять розділів:
1. Наукові основи безпеки життєдіяльності.
2. Людина в системі "людина-середовище".
3. Джерела небезпеки та породжені ними фактори.
4. Забезпечення безпечної життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій.
5. Правове забезпечення та управління безпекою життєдіяльності.
Метою курсу є теоретична та практична підготовка майбутніх фахівців щодо створення безпечних умов діяльності і життя, опанування принципів гармонійного розвитку особистості і сталого розвитку суспільства.
Після вивчення цієї дисципліни слухач повинен:
вміти:
– аналізувати та оцінювати небезпечні ситуації;
– оцінити середовище перебування стосовно особистої безпеки, безпеки колективу;
– самостійно приймати рішення про вжиття термінових заходів у разі виникнення екстремальних ситуацій;
– забезпечити особисту безпеку в екстремальних ситуаціях;
– розробляти і впроваджувати систему заходів, спрямованих на збереження здоров’я людини та її гармонійний розвиток;
– визначити психофізіологічні особливості людини та їх роль у забезпеченні особистої безпеки;
– оцінювати негативні фактори середовища перебування та визначати шляхи усунення їх дії на людину;
– надати першу медичну допомогу в екстремальних ситуаціях собі та іншим потерпілим;
– визначити вимоги законодавчих актів у межах особистої та колективної відповідальності.
знати:
– основні принципи формування безпечної життєдіяльності людини;
– характеристики зовнішніх та внутрішніх негативних факторів;
– вплив психофізіологічних особливостей людини на формування її безпеки;
– класифікацію і нормування шкідливих та небезпечних факторів, що негативно впливають на здоров’я людини;
– методи виявлення шкідливих та небезпечних факторів;
– законодавчі акти та нормативні документи з питань безпеки життєдіяльності людини;
– основні принципи колективної безпеки;
– принципи гармонійного розвитку людини та сталого розвитку людства.
Підсумковий контроль – залік, диференційований залік (залік з оцінкою) або іспит (далі - залік).
Зміст дисципліни
Дисципліна “Безпека життєдіяльності” є нормативною, тобто її вивчення проходить в межах загальної вищої освіти. Вона складається з п’яти розділів, які мають наступний зміст.
Дата добавления: 2014-11-29; просмотров: 1413;