Дослідження ринку
1. Систематичне виробниче (для вдосконалювання виробництва) дослідження ринків, їхньої здатності забезпечувати відтворення товарів чи послуг для задоволення наявних і потенційних споживачів. Дослідження охоплює ринки збуту, ринки робочої сили, ринки капіталу, рийки сировини і матеріалів.
2. Кількісний і якісний аналіз одного чи сукупності ринків для одержання інформації про потенціал, місткість ринку, характеристики конкурентного середовища, ціни.
Дослідник - будь-яка особа, дослідницьке агентство, відділ, підрозділ чи організація, що здійснює або консультує проект маркетингового дослідження або пропонує для цього їхні послуги.
Договір оренди - основний документ, який регламентує відношення наймодавця з орендарем. Він укладається на засадах добровільності і повної рівноправності сторін.
Договірна ціна - ціна на продукцію, встановлена за згодою між виробником (продавцем) і споживачем (покупцем).
Дотація - асигнування з державного бюджету підприємствам, організаціям, установам, доходи яких не покривають планових витрат.
Его маркетинг -
1. Маркетинг окремої особистості.
2. Діяльність, пов'язана з вивченням характеристик і якостей особистості, потреб споживачів і суспільства, що формують попит на цю особистість, дослідження ринку фахівців і суспільних діячів, розробкою методів удосконалювання конкретної особистості, розробкою програми просування особистості на ринок фахівців і суспільних діячів.
Екологічний маркетинг - діяльність, що бере за мету увагу до якості навколишнього середовища, захист споживачів.
Економіка - наука, яка вивчає відповідність сукупності виробничих відносин характеру і розвитку продуктивних сил (у процесі виробництва, розподілу, обміну і споживання товарів та послуг).
Економіка ринкова - економічна система, що базується на різних форма приватної власності, вільній конкуренції для задоволення попиту і пропозиції, ціни. Рушійною силою розвитку ринкової економіки є прагнення суб'єктів досягти економічних інтересів.
Економічна ефективність маркетингової діяльності -
1. Відносний різноманітний (по всіх етапах процесу маркетингу) результат, що відповідає кінцевим і проміжним цілям здійснення маркетингової діяльності.
2. Відношення ефекту (результату) від проведення маркетингової діяльності до усіх витрат, що супроводжують цей процес.
3. Віддача витрат, пов'язаних з маркетинговою діяльністю, що може оцінюватися у вигляді відносин ефекту, результату, вираженого в натуральній (речовинної чи нематеріальний) чи вартісної (ціновий) формах до витрат усіх необхідних ресурсів (матеріально-технічних, трудових і ін.) для організації і здійснення маркетингової діяльності.
Дата добавления: 2015-10-05; просмотров: 521;