Регулювання теплових потоків за сумісним навантаженням опалення та ГВП.
При регулюванні за сумісним навантаженням опалення та ГВП теплове навантаження на гаряче водопостачання замінюють балансовим тепловим навантаженням на ГВП:
, ( 4.4 )
1,2 – коефіцієнт запасу.
Рис.4.5. Двоступенева послідовна схема приєднання підігрівачів теплоти.
Регулювання здійснюється за підвищеним температурним графіком, в подавальному трубопроводі підтримується температура:
, ( 4.5 )
а в зворотному трубопроводі:
. ( 4.6 )
Мережна вода подається на абонентський ввід з витратою та температурою , яка перевищує на значення нормальний опалювальний температурний графік ( ). Підігрівання системи ГВП підключають за двоступеневою послідовною схемою, тому вся вода з подавального трубопроводу подається на підігрівач ГВП другого ступеня, де охолоджується до температури , після чого подається в систему опалення , де охолоджується до температури , та подається на підігрівач першого ступеня, де охолоджується на до температури .
Використання підвищеного температурного графіка дозволяє зменшити розрахункову витрату мережної води теплової мережі на значення ( ) розрахункової витрати мережної води на опалення.
Використання підвищеного температурного графіка дозволяє зменшити розрахункову витрату мережної води та діаметри теплової мережі за рахунок збільшення різниці температур між температурою в подавальному та зворотному трубопроводах. Внаслідок того, що теплове навантаження на ГВП не змінюється протягом опалювального періоду:
+ =const.
Таким чином, при розрахунковій температурі та при температурі води в зворотному трубопроводі = 70 , вся вода на гаряче водопостачання нагрівається в першому ступені підігрівача до 60 , а другий ступінь підігрівача не працює, тобто =0.
Дата добавления: 2015-08-04; просмотров: 752;