Збереження документа
Збереження в одному з різноманітних існуючих форматів є завершальною стадією основної роботи по підготовці текстового документа.Формат файлу визначає спосіб збереження тексту у файлі. Найпростіший формат містить тільки символи (їхні числові коди), інші ж формати містять додаткові керуючі числові коди, що підтримують форматування тексту.
Збереження - обов'язковий і досить відповідальний етап незважаючи на всю його удавану простоту, тому що безглуздо виконувати яку-небудь роботу, не подбавши про правильну схоронність результату. Вибір формату документа, що зберігається, залежить від того, де і як має бути далі з ним працювати. Насправді, найбільші проблеми виникають при відкритті документа, особливо на іншій платформі: раптом виявляється, що пропало усе форматування, зникли малюнки, текст що нечитається і т.ін. Для того щоб максимально забезпечити себе або ділового партнера, від можливих безладь, і намагаються зберігати документ у найбільш підходящому форматі. При цьому варто враховувати, що, по-перше, може виникнути необхідність роботи з ним в інших додатках, не в тих, котрі передбачалися споконвічно. По-друге, різними текстовими процесорами підтримуються різні формати, і не завжди вони сумісні.
Існують універсальні формати текстових файлів, що можуть бути прочитані більшістю програм-редакторів, і оригінальні формати, що використовують окремі текстові редактори. Для перетворення текстового файлу з одного формату в іншій використовуються спеціальні програми - конвертори. Так, наприклад, у MS Word передбачені убудовані конвертори у свій внутрішній формат DOC, що ми підключаються при інсталяції. Тоді при завершенні роботи з документом Word пропонує різні розширення для його збереження.
Розглянемо основні особливості найбільше часто уживаних форматів.
Дата добавления: 2015-07-22; просмотров: 526;