МОДУЛЬ 8
« ДОГОВІР ПОЗИКИ. КРЕДИТНО-РОЗРАХУНКОВІ ВІДНОСИНИ»
1.ПОНЯТТЯ , ФОРМА ТА ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПОЗИКИ.
2.ПРАВА І ОБОВЯЗКИ СТОРІН ЗА ДОГОВОРОМ ПОЗИКИ
3.НОВАЦІЯ БОРГУ В ПОЗИКОВЕ ЗОБОВЯЗАННЯ
4.БАНКІВСЬКІ ОПЕРАЦІЇ ТА ЇХ ВИДИ
5.КРЕДИТНИЙ ДОГОВІР. КОМЕРЦІЙНИЙ КРЕДИТ.
6.ДОГОВІР БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ. ВИДИ БАНКІВСЬКИХ ВКЛАДІВ
7.УКЛАДЕННЯ І РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. БАНКІВСЬКА ТАЄМНИЦЯ
8.ПОНЯТТЯ, СТОРОНИ ТА ІСТОТНІ УМОВИ ДОГОВОРУ ФАКТОРИНГУ.
9.ПРАВА , ОБОВЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ДОГОВОРОМ ФАКТОРИНГУ
10.ПОРЯДОК ТА ФОРМИ РОЗРАХУНКІВ У ГОСПОДАРСЬКОМУ ОБОРОТІ. ОСОБЛИВОСТІ РОЗРАХУНКІВ МІЖ СУБЄКТАМИ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ВИДИ БЕЗГОТІВКОВИХ РОЗРАХУНКІВ.
1. ПОНЯТТЯ , ФОРМА ТА ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПОЗИКИ.
Договір позики – це договір, за яким одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов’язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості (ст..1046 ЦКУ).
Сторонамидоговору позики є позикодавець і позичальник.
У ролі позикодавця та позичальника можуть виступати будь-які фізичні та юридичні особи, держава та інші публічні утворення.
Предметом договору позики можуть бути грошові кошти у готівковій та безготівковій формі, а також речі, визначені родовими ознаками. Майно, що становить предмет позики, переходить у власність позичальника і використовується ним на власний розсуд.
Договір позики укладається у письмовій формі. . недодержання письмової форми автоматично не тягне за собою недійсність договору, але за наявності спору рішення суду не може ґрунтуватися на свідченнях свідків.
Дата добавления: 2015-05-21; просмотров: 541;