Практикум. Правильный уход за доильной установкой обеспечивает ее надежность и долговечность
Правильный уход за доильной установкой обеспечивает ее надежность и долговечность . Под уходом понимают проведение ЕТО , ТО №1, ТО№2 . ТО№1 проводится через 90-100ч работы , ТО№2 через 300-360 часов . ЕТО включает операции : проверка заземления и крепления эл. двигателей , величина вакуума для 2-х тактных доильных аппаратов должна быть 45-50 кПа , для 3-х тактных 51-54 кПа , проверка комплектности и правильности сборки доильных аппаратов . Пред доением оборудование споласкивают горячей водой , после доения также промывают систему . При ТО№1 : операции ЕТО , разборка доильных аппаратов (кроме пульсаторов) и мойка деталей , меняют сосковую резину , мембрану коллекторов и пульсаторов , молочные трубки. При ТО№2: операции ТО№1, разбирают и промывают пульсатор ,очищают фильтры , промывают молокопровод , проверяют плотность соединения вакуум провода и молокопровода , меняют лопатки насоса . Во время ТО№1 и ТО№2 проверяют уровень масла вакуумных насосов .
К оборудованию первичной очистки молока относятся аппараты очистки которые могут быть с фильтрующим элементом либо центробежная очистка . Уход за аппаратами с фильтрующим элементом сводится к своевременной замене фильтрующего элемента . Замена производится при увеличении давления перед элементом которое фиксирует манометр . Уход при центробежной очистке сводится к регулировке привода который состоит из приводного вариатора .
Практикум
з хімії
Мета навчального посібника – допомогти курсантам і студентам у самостійній роботі в оволодінні теоретичними та практичними знаннями з курсу хімії. Навчальний посібник вміщує: програму курсу, список рекомендованої літератури, стислий виклад основних положень курсу, приклади розв’язання задач, умови задач до практичних і контрольних робіт, питання для самоконтролю та довідкові матеріали.
Основну увагу приділено темам, які виносяться на самостійне вивчення та темам, з яких є практичні заняття. При підготовці до тем, з яких є лабораторні роботи, треба користуватися методичними вказівками до лабораторних робіт [12] .
При користуванні посібником треба зважати на те, що, основою для самостійного вивчення курсу є підручник, в якому дано повне систематичне викладення матеріалу курсу хімії. В якості такого підручника можна рекомендувати “Конспект лекцій з хімії” частини 1 и 2 [1,2], який був спеціально підготовлений для спеціальності "Пожежна безпека". Посібник з хімії оріентовано на засвоєння і закріплення практичних навичок в розвязанні задач. Він також може бути використований при ознайомленні з основними положеннями курсу хімії, при його півторенні та підготовці до складання іспитів.
Згідно з таблицею, що наведена в посібнику, та номером варіанта вибираються завдання для[1,2], [1,2], контрольних і розрахункових робіт. Номер варіанта дорівнює числу, яке складається з двох останніх цифр залікової книжки, якщо це число менше, ніж 30. В іншому випадку номер варіанта дорівнює залишку від поділення націло двох останніх цифр залікової книжки на 30.
Дата добавления: 2015-03-07; просмотров: 540;