Врожденные пороки развития пищеварительного тракта у новорожденных
Як відомо, струм у виділеній вітці (Рис. 47)згід-но з методом еквівалентного генератора: Потужність в опорі навантаження: |
Для визначення опору навантаження R, при якому в ньому виділяється максимальна потужність, потрібно дослідити функцію на екстремум (максимум). Максимум функції буде при мінімумі знаменника, який знайти простіше.
Звідки: - умова виділення максимальної потужності.
Отже максимальна потужність у навантаженні:
Потужність генератора:
Потужність в опорі навантаження:
Коефіцієнт корисної дії (ККД):
Очевидно, при виділенні в навантаженні максимальної потужності , h=0.5. При великих потужностях (електричні мережі), працювати з таким ККД неприпустимо, оскільки половина потужності буде передаватись до наванта-ження, а інша половина витрачатись. Але при малих потужностях (декілька мі-ліват), в різних пристроях радіоелектроніки і автоматики працюють з ККД h = 0.5 для того, щоб до навантаження надходила максимальна потужність.
Вибір опору навантаженняR, що дорівнює вхідному опору активного двополюсника, називають узгодженням навантаження. Залежність потужності на опорі навантаження від значення цього опору P=f(R)показана на Рис. 48.
Врожденные пороки развития пищеварительного тракта у новорожденных
В структуре хирургической патологии новорожденных ведущее место (около 80%) занимают пороки развития. Частота врожденных аномалий не имеет тенденции к снижению. Среди детей с пороками развития, требующими экстренной хирургической помощи, около 30% пациентов имеют множественные аномалии. В этой группе больных отмечается особенно высокая летальность, которая, даже в условиях современной хирургической помощи новорожденным, имеет незначительную тенденцию к уменьшению. Своевременная диагностика врожденных аномалий имеет крайне важное значение для выбора оптимальной лечебной тактики и прогноза заболевания.
За последние 20 лет в Центре хирургии новорожденных г. Санкт-Петербурга (ДГБ №1) накоплен опыт лечения более 3000 пациентов с пороками развития. К наиболее часто встречающимся порокам развития относятся следующие:
Дата добавления: 2015-02-13; просмотров: 1167;