Технологія проведення технічного огляду поїзда
Черговий по станції (ДСП) чи черговий по парку (ДСГШ) перед прибуттям поїзда повідомляють про це оператора ПТО чи старшого оглядача вагонів, вказуючи час і колію приймання. Оглядачі заздалегідь виходять на колію приймання і у разі двогрупового огляду одна група розміщується поблизу граничного стовпчика на вхідній горловині парку, що дає можливість їй оглядати поїзд у русі, а друга — поблизу місця зупинки локомотива. У разі три- чи чотиригрупового огляду групи розміщуються в місцях, визначених Технологічним процесом роботи станції.
Огляд починається після відчеплення поїзного локомотива і огородження состава поїзда з двох кінців сигналами зупинки. У разі двогрупового огляду (рис. 3.78) групи з голови і хвоста поїзда рухаються назустріч одна одній. Перевіряються стан ходових частин, рами, кузова, автозчепного обладнання і автогальм одночасно з двох боків вагонів. За виявлення несправностей крейдою на кузові вагонів в установлених місцях проставляються умовні знаки, передбачені Технологічним процесом.
Під час розпуску з гірки состава поїзда ці вагони будуть направлятись на спеціальні колії сортувального парку, а від транзитних поїздів — відчіплюватись на спеціальні ремонтні колії або подаватись в депо.
Закінчивши огляд, старший кожної групи оглядачів доповідає старшому оглядачу чи оператору ПТО про результати огляду, вказуючи номера вагонів, які необхідно відчепити, про характер їх несправностей.
Упевнившись, що огляд закінчився і людей під вагонами немає, старший оглядач дає вказівку про зняття сигналів огородження, інформує ДСП чи ДСПП про закінчення огляду, робить запис про це в книзі форми ВУ-14.
На вагони, що підлягають відчепленню і ремонту, оформляється Повідомлення форми ВУ-23 в двох примірниках: перший вручається ДСП чи ДСПП, другий направляється в депо (ВЧД).
Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 1444;