Мова написання роботи – українська.
Шрифт друку повинен бути чітким, чорного кольору. Щільність тексту випускної роботи повинна бути однаковою. Друкарські помилки, описки і графічні неточності, які виявилися під час написання випускної роботи, можна виправляти методом підчищення або зафарбовування білою фарбою і нанесення на тому ж місці або між рядками виправленого тексту.
Абзацний відступ повинен бути однаковим впродовж усього тексту і дорівнювати п’яти знакам (1,24 см).
Текст основної частини випускної роботи поділяють на розділи, підрозділи.
Заголовки структурних частин випускної роботи (ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ, ДОДАТКИ) друкують великими літерами симетрично до набору (посередині). Заголовки підрозділів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять. Якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. Перенесення слів у заголовку не допускається.
Кожну структурну частину випускної роботи треба починати з нової сторінки. Остання сторінка кожної структурної частини роботи повинна займати не менше 2/3 аркуша. Відстань між заголовком (за винятком заголовка пункту) та текстом повинна дорівнювати 2 інтервалам (пропуск однієї строки).
До загального обсягу ВРБ не входять список використаних джерел і додатки. Всі сторінки зазначених елементів випускної роботи підлягають суцільній нумерації, в тому числі список використаних джерел і додатки. Проставляти нумерацію сторінок слід починати з «ВСТУП» - це буде 6 сторінка.
4.2. Нумерація
Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, рисунків, таблиць, формул
подають арабськими цифрами без знака №..
Першою сторінкою випускної роботи є титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок випускної роботи. Приклад оформлення титульного аркушу випускної роботи наведено в додатку А .
Нумерація сторінок тексту повинна бути єдиною від титульного листа до останньої сторінки додатку випускної роботи, але цифри на сторінках проставляють лише з першої сторінки вступу, зверху сторінки та вирівнюються по правому краю без крапки в кінці.
Такі структурні частини випускної роботи, як зміст, вступ, висновки, список використаних джерел, не мають порядкового номера, тобто не нумерують лише їх заголовки, не можна друкувати: «1. ВСТУП». Всі аркуші, на яких розміщені згадані структурні частини випускної роботи, нумерують звичайним чином. Номер розділу ставлять після слова РОЗДІЛ, після номера крапку не ставлять, потім з нового рядка друкують заголовок розділу.
Підрозділи нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу, між якими ставлять крапку. В кінці номера підрозділу повинна стояти крапка, наприклад: «2.3.» (третій підрозділ другого розділу). Потім у тому ж рядку наводять заголовок підрозділу.
Ілюстрації позначають словом «Рис.» і нумерують послідовно в межах розділу, за винятком ілюстрацій, поданих у додатках. Номер ілюстрації повинен складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка.
Наприклад: Рис. 1.2. (другий рисунок першого розділу). Номер ілюстрації, її назва і пояснювальні підписи розміщують послідовно під ілюстрацією розміщуючи по центру. Якщо в розділі випускної роботи подано одну ілюстрацію, то її нумерують за загальними правилами.
Таблиці нумерують послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) в межах розділу. В правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують напис «Таблиця» із зазначенням її номера. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка, наприклад: «Таблиця 1.2»(друга таблиця першого розділу). Якщо в розділі випускної роботи одна таблиця, її нумерують за загальними правилами.
При перенесенні частини таблиці на інший аркуш (сторінку) слово «Таблиця»і номер її вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова «Продовження табл.»і вказують номер таблиці, наприклад: «Продовження табл. 1.2». Перенесення таблиці можливе, якщо на сторінках розриву розміщується не менше трьох рядків. Детальніше в підрозділі 4.4.
Формули (якщо їх більше однієї) нумерують у межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули в розділі, між якими ставлять крапку. Номери формул пишуть біля правого поля аркуша на рівні відповідної формули в круглих дужках, наприклад: (3.1) (перша формула третього розділу). Детальніше про те, в якому випадку слід нумерувати формули див. в підрозділі 4.6.
4.3. Ілюстрації
Ілюстрації (креслення, схеми, графіки, карти) необхідно подавати безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Ілюстрації і таблиці, розміщені на окремих сторінках випускної роботи, включають до загальної нумерації сторінок. Ілюстрації та таблиці виконуються шрифтом Times New Roman, 12 або 14 пт, при чому у межах одного рисунку чи таблиці використовується шрифт одного розміру (наприклад, 12 шрифтом).
Приклад
Рис. 1.1. Методи прогнозного обчислення собівартості
виробів на етапах їх розроблення
Дата добавления: 2014-12-04; просмотров: 772;