Вчителі, які мають вироблений стиль роботи

1. Знання свого предмета. Володіє твердими знаннями в рамках програми, слідкує за спеціальною і методичною літературою.
2. Ставлення до свого предмета. Ставиться до свого предмета з інтересом.
3. Почуття нового в роботі. Позитивно ставиться до нових педагогічних ідей, але не реалізує їх без відповідного впливу зверху.
4. Вміння планувати навчальну роботу. Правильно здійснює тематичне і поурочне планування предмета, який викладає.
5. Знання психолого-педагогічних основ навчання. Орієнтуватися в сучасних психолого-педагогічних концепціях навчання, але рідко використовує їх у своїй практичній діяльності.
6. Педагогічний контакт Як правило, педагогічний контакт дотримується, а окремі його порушення не відображаються негативно на стосунках з учнями.
7. Індивідуальний підхід до учнів у процесі навчання. В основному забезпечує індивідуальний підхід до учнів.
8. Робота з розвитку в учнів навичок навчальної праці. Прагне до формування в учнів навичок раціональної організації навчальної праці.
9. Робота з розвитку в учнів мислення. Виконуючи основні рекомендації програм з посилення розвиваючого впливу навчання, використовує лише деякі із спеціальних заходів з розвитку мислення.
10. Розвиток в учнів інтересу до предмета. В основному формує в учнів інтерес до предмета.
11. Уміння оцінити якість знань, умінь і навичок учнів. Об'єктивно оцінює знання, уміння і навички учнів.Дата добавления: 2014-12-01; просмотров: 1231; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию, введите в поисковое поле ключевые слова и изучайте нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам понравился данный ресурс вы можете рассказать о нем друзьям. Сделать это можно через соц. кнопки выше.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2021 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.013 сек.