Вчителі, які потребують посиленої уваги

Ознаки Критерії
1. Знання свого предмета. Володіє навчальним предметом на рівні наявної програми, але має суттєві пропуски з окремих розділів, допускає фактичні помилки у викладанні предмету і перевірці знань.
2. Ставлення до свого предмета. Байдуже ставлення до предмета, який викладає.
3. Почуття нового в роботі. Скептичне, часто негативне ставлення до нового, дуже важко долучається в процес вирішення нових задач, впровадження ідей тощо.
4. Вміння планувати навчальну роботу. Штамп у поурочному і тематичному плануванні: немає обліку конкретних особливостей класу, використовуються головним чином готові плани і рекомендації.
5. Знання психолого-педагогічних основ навчання. Має лише загальні уявлення про сучасні психолого-педагогічні концепції навчання.
6. Педагогічний контакт. При зовнішньому дотриманні контакту стосовно до учнів мають місце зриви (грубість, несправедливість, насміхання)..
7. Індивідуальний підхід до учнів у процесі навчання. Практично не здійснює індивідуального підходу до учнів, дуже рідко використовує додаткові позаурочні заняття з невстигаючими в навчанні.
8. Робота з розвитку в учнів навичок навчальної праці. Не справляється з завданням щодо формування в учнів навичок праці, скептично ставиться до форм і методів даної роботи.
9. Робота з розвитку в учнів мислення. Формально виконує рекомендації програми щодо посилення розвиваючого навчання, орієнтує учнів лише на запам'ятовування.
10. Розвиток в учнів інтересу до предмета. Неадекватно формує в учнів інтерес до предмета, не забезпечує індивідуального підходу в даній роботі.
11. Вміння оцінити якість знань, умінь і навичок учнів. Допускає формалізм і необ'єктивність під час оцінки знань, умінь і навичок учнів через недостатнє володіння критеріями і методами оцінки, відсутність уміння і небажання зібрати за короткий термін достатньо широку інформацію.
Дата добавления: 2014-12-01; просмотров: 1152; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию, введите в поисковое поле ключевые слова и изучайте нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам понравился данный ресурс вы можете рассказать о нем друзьям. Сделать это можно через соц. кнопки выше.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2021 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.014 сек.