При перекладі гаубиці з похідного положення в бойове й обернено

1. Всі операції по перекладу гаубиці з похідного положення в бойове й обернено виконувати у встановленій послідовності з можливим суміщенням суміжних операцій.

2. Категорично забороняється опускати гаубицю на домкраті до повного розведення станин, а також витягати забивні сошники з грунту за допомогою домкрата.

3. Зняття шворневой балки зі зчіпного устрою тягача виконувати за поруччя силами розрахунку.

4. Площадка під плато домкрата повинна бути вирівняна і расчищена від снігу, каменів і нерівностей.

5. Забороняється виконувати з гаубицею дії, не передбачені при перекладі гаубиці в бойове положення й обернено.

Категорично забороняється:

- працювати механізмами наведення при положенні гаубиці на домкраті (щоб уникнути перекидання гаубиці і поломки домкрата);

- подача гаубиці домкратом, якщо ствол не встановлений уздовж нерухомої станини;

- підйом гаубиці домкратом, якщо рукоятка механізму переключення черв'яка знаходиться в похідному положенні;

- опускання коліс при розведених станинах і піднятому на будь-який кут узвишшя стволі.

6. Розведення і зведення станин виконувати одночасно, притримуючи їх за поруччя до установки на стопори або відповідно до повного зведення. Забороняється розводити станини при положенні нерухомої станини на подхоботовому ковзанці.

7. Підйом коліс здійснювати силами розрахунку, одночасно повертаючи вісь ходу рукояткою механізму підйому коліс і піднімаючи колеса за ручки кривошипів; вільні номера розрахунку не повинні знаходитися в зоні підйому коліс. Підйом і опускання коліс виконувати плавно без різких ударів обмежувачів рукоятки об палець верхного верстату.

Підйом гаубиці на домкраті виконувати двома рукоятками, обертаючи їх по ходу годинної стрілки. На початку підйому переконатися в надійності роботи гальма правої рукоятки домкрата, для чого опустити піддон на грунт і підняти гаубицю домкратом, повернувши праву рукоятку на два-три обороту.

Якщо в цьому положенні гальмо не гальмує праву рукоятку, опустити гаубицю на грунт і, утримуючи ліву рукоятку, повернути праву по ходу годинної стрілки з додатком зусилля до вибору вільного ходи (1/2-1 оборот). Наприкінці підйому гаубиці на домкраті щоб уникнути самовільного опускання її, перед тим, як відпустити рукоятки, необхідно ввімкнути гальмо правої рукоятки (притримуючи ліву рукоятку, праву повернути вправо до упору).

Опускання гаубиці виконувати однією правою рукояткою, обертаючи її проти ходу годинної стрілки.

8. Коли гаубиця піднята на домкраті не варто знаходитися в зоні обертання рукояток домкрата, тому що від випадкового поштовху в праву рукоятку може відбутися розгальмовування її й опускання гаубиці під власною вагою.

9. Забороняється опускати колеса з бойового положення в похідне при недостатньому тиску в врівноважуючому механізмі, на що може вказувати велике зусилля на маховику підйомного механізму при наданні стволу кута узвишшя.

10. У похідному положенні забороняється піднімати ствол на кут узвишшя більш 30°.

11. При перекладі рукоятки підйомного механізму з похідного положення в бойове й обернено щоб уникнути ушкодження руки необхідно на шар рукоятки натискати рукою зверху.

12. При роботі гідравлічним домкратом пробки в пакетах повинні бути завжди загвинчені.








Дата добавления: 2014-12-24; просмотров: 1015;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.