Охорона природи, пам’яток історії та культури
1.5.1. Під час проведення змагань усі учасники та судді зобов’язані дотримуватись норм поведінки, спрямованих на охорону природи, пам'яток історії та культури та правил протипожежної безпеки.
1.5.2. Відповідальність за виконання заходів по охороні природи, пам’яток історії та культури під час змагань покладається на заступника головного судді з організаційної роботи, коменданта змагань, а також на представників (керівників) команд.
Заступник головного судді з організаційної роботи та комендант змагань координують свою роботу із працівниками лісового господарства та природно-заповідного фонду на місці проведення змагань.
1.5.3. Під час реєстрації команд або проходження ними мандатної комісії представникам (керівникам) команд мають бути повідомлені вимоги щодо охорони природи, пам’яток історії та культури в зоні проведення змагань.
1.5.4. Дистанції змагань не повинні проходити через території з особливим та/або обмеженим режимом відвідування без офіційного погодження з відповідними установами та організаціями.
1.5.5. Усім учасникам змагань забороняється:
- здійснювати самочинні порубки зелених насаджень;
- засмічувати місця проведення змагань;
- розпалювати багаття поза межами спеціально визначених ГСК місць
- для приготування їжі.
1.5.6. Порушники зазначених вимог щодо охорони природи, пам’яток історії та культури несуть відповідальність, передбачену законодавством, а також можуть бути зняті зі змагань.
Звіт про змагання
1.6.1. За підсумками змагань зі спортивного туризму готуються відповідні звіти про змагання.
1.6.2. По змаганнях спортивних туристських походів кожна команда- учасниця змагань після закінчення походу готує звіт про похід за встановленою формою і надає його до МКК в установлені терміни.
Звіт може бути усним (з фотопідтвердженням) або письмовим згідно з вказівкою маршрутно-кваліфікаційної комісії (МКК) і повинен надавати відомості про маршрут, локальні перешкоди і способи їх подолання, заходи безпеки тощо.
Після закінчення календарного року МКК всіх рівнів подають у МКК вищого рівня, а ЦМКК – до Виконкому Федерації спортивного туризму України, щорічні звіти про кількість СП та учасників в них по кожному виду туризму.
1.6.3. За підсумками змагань з видів спортивного туризму, чемпіонатів (першостей) спортивних походів Головна суддівська колегія готує та подає письмовий звіт про змагання.
Відповідає за підготовку та своєчасне подання звіту про змагання головний суддя змагань, безпосередню підготовку звіту здійснює (забезпечує) головний секретар змагань.
1.6.3.1. Звіт про змагання може бути як повний, так і скорочений.
Звіти про змагання зберігаються у відповідних організаціях не менше 5 років.
Повний звіт не пізніше як через 15 календарних днів після закриття змагань подається для розгляду та зберігання до організації, що забезпечувала безпосередню підготовку та проведення змагань.
Скорочений звіт про змагання затверджується організацією, яка затверд-жувала Положення про змагання. Обсяг скороченого звіту визначається організацією (керівним органом), яка (який) затверджувала Положення про змагання.
По міжнародних та всеукраїнських змаганнях готуються як повний, так і скорочений звіти. Повний звіт зберігається в організації, яка безпосередньо проводила змагання. Скорочений звіт про такі змагання не пізніше 15 днів після закриття змагань подається до відповідної центральної колегії суддів змагань Федерації спортивного туризму України, яка у подальшому подає його на розгляд Виконкому Федерації.
Скорочений звіт по регіональних змаганнях подається до колегій суддів територіальних федерацій спортивного туризму не пізніше п’ятнадцяти календарних днів після закриття змагань.
По усіх інших змаганнях подається скорочений звіт до організації, що проводить змагання, яка самостійно встановлює обсяг та терміни подання звіту.
1.6.3.2. Повний звіт про змагання включає в себе:
- звіт головного судді змагань за встановленою формою (додаток 4);
- звіт судді-інспектора змагань (додаток 5);
- Положення про змагання;
- наказ (розпорядження) про проведення змагань;
- зміни та доповнення до Положення;
- Умови змагань;
- склад головної суддівської колегії;
- оціночна відомість суддівської колегії
- іменні заявки команд;
- схеми та описи дистанцій; *
- контрольні карти, лоції дистанцій змагань; *
- протоколи дистанцій, етапів, видів програми (форма протоколу для всеукраїнських змагань додається – додаток 6);
- зведені протоколи змагань;
- акти здачі-прийомки дистанцій; *
- протести;
- протоколи засідань ГСК, апеляційного журі.
________
*) Поширюється на змагання з видів спортивного туризму та очні змагання туристських спортивних походів.
1.6.3.3. Протоколи змагань, затверджені ГСК та оформлені відповідно до встановлених вимог є підставою для присвоєння спортсменам спортивних розрядів.
1.6.3.4. Звіти головного судді та судді-інспектора міжнародних та всеукраїнських змагань розглядаються та затверджуються Виконкомом Федерації, регіональних змагань – президією (виконкомом) територіальної федерації спортивного туризму. Одночасно із затвердженням звітів дається оцінка роботи головного судді та судді-інспектора змагань.
1.6.3.5. Звіт головного судді місцевих та відомчих змагань розглядається та затверджуються організацією, що проводить ці змагання з одночасною оцінкою роботи головного судді. Одночасно із звітом головного судді змагань заслуховується звіт судді-інспектора та дається оцінка його роботи.
Дата добавления: 2015-11-28; просмотров: 623;