Методика побудови кривих енергетичних висот без гальмування і з гальмуванням.

Конструкція сортувальної гірки повинна перевірятися на відповідність вимогам щодо можливості реалізації встановленої швидкості розпуску, забезпечення гальмовими засобами, одержання потрібної переробної спроможності. Перевірка виконується шляхом моделювання процесу скочування вагонів з гірки. Моделюванням одержують дані швидкості V=f(S) і тривалості T=f(S) скочування вагонів, які використовують для аналізу працездатності гірки.

Перевірка можливості реалізації встановленої швидкості розпуску виконується для вагонів, які скочуються у несприятливому для розподілу сполученні П(ДП) - Х(ДХ) - П(ДП). Параметри цих вагонів (розрахункових бігунів) визначені в залежності від потужності гірки і наведені в 5 табл.5.1.

Перевірку висунутих вимог належить виконувати для несприятливих і сприятливих кліматичних умов. Моделювання скочування вагонів провадиться за визначеними маршрутами: П - на важку колію, Х - на суміжну з важкою колію (за останнім стрілочним переводом).

Моделювання процесу скочування вагонів може бути виконано графічним, графоаналітичним або аналітичним методами. Найбільш простішим і наочним є графоаналітичний метод. За цим методом моделювання скочування вагона з гірки виконується у три етапи:

1. Розрахунок і графічне зображення кривої енергетичних висот.

2. Розрахунок швидкості та тривалості скочування вагона.

3. Графічне зображення отриманих результатів розрахунків з урахуванням послідовності скочування розрахункових відчепів.








Дата добавления: 2015-10-19; просмотров: 723;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.