Навчальна література. 1.Концепція виховної роботи у Збройних Силах та інших військових формуваннях України: Затверджена Указом Президента України 4 вересня 1998р.
1.Концепція виховної роботи у Збройних Силах та інших військових формуваннях України: Затверджена Указом Президента України 4 вересня 1998р.
2.Концепція гуманітарного і соціального розвитку у Збройних Силах України: Схвалена Указом Президента України від 12 січня 2004р.
3.Варій М.Й., Козяр М.М., Коваль М.С. Військова психологія і педагогіка: Посібник. – Львів: Вид-во „Сполом”, 2003.
4.Виховна робота у підрозділі: Методичний посібник / За заг. ред. В.С. Афанасенка. – Харків: ХВУ, 2004.
5.Військове виховання: історія, теорія та методика: Навчальний посібник/За ред. В.В. Ягупова. – К., 2002.
6.Военная психология и педагогика. Учебное пособие / Под ред. П.А. Корчемного, Л.Г. Лаптева, В.Г. Михайловского. – М.: Совершенство, 1998.
7.Дуб Е.П. Основи військової педагогіки. – Харків: ХУПС, 2009.
8.Методика і практика роботи заступника командира підрозділа з виховної роботи. / За заг. ред. О.Ю. Бурковського. – Харків: ХВУ, 2002.
9.Основы военной психологии и педагогики / Под ред. А. В. Барабанщикова, Н. Ф. Феденко. – М.: Воениздат, 1984.
10.Педагогика / А. Н. Беседин и др. – Х.: ХВУ, 1996.
11.Ягупов В.В. Педагогіка: Навч. посіб. – К.: Либідь, 2002.
ВСТУП
Ефективність реалізації мети і завдань виховання та ефективність його прогнозуючих результатів не може бути досягнута, якщо не спиратися на певні правила його організації та проведення, які випливають із закономірностей виховного процесу і отримали назву „принципи”. Глибоке знання та врахування їх вимог – передумова для успішної діяльності кожного військового керівника як вихователя своїх підлеглих.
Головною метою лекції є розкриття сутності, змісту й місця принципів виховання у військово-виховному процесі в підрозділах і частинах Збройних Сил України, засвоєння їх вимог в забезпеченні
ефективності цього процесу.
Дата добавления: 2015-10-13; просмотров: 637;