Висновки по СУ-ЗМ-1-2

Стратегічне передбачення – це уявлення менеджерів організації будівельного комплексу щодо місця на ринку та майбутнього організації, які орієнтують виробничо-господарську діяльність на запити і потреби замовників (споживачів) продукції будівельного призначення, гнучке реагування і проведення своєчасних змін в організації, що відповідають виклику з боку оточення і що дозволяють домагатися конкурентних переваг на ринку, що в сукупності надає можливість організації виживати в довгостроковій перспективі, досягаючи при цьому власних цілей.

Встановлення цілей переводить стратегічне передбачення і напрямки розвитку компанії в конкретні задачі, пов'язані з виробництвом і результатами діяльності фірми будівельного комплексу.

Стратегії будівельної компанії, що диверсифікована, розробляються на наступних чотирьох різноманітних організаційних рівнях.

1. Корпоративна стратегія (стратегія для компанії будівельного комплексу і сфер її діяльності в цілому).

2. Ділова (бізнес – стратегія) стратегія (для кожного окремого виду діяльності будівельної компанії).

3. Функціональна стратегія – це стратегія для кожного функціонального напрямку певної сфери діяльності організації будкомплексу. Кожна сфера діяльності має виробничу стратегію, стратегію процесу управління, фінансів тощо.

4. Операційна стратегія (більш вузька стратегія для основних структурних одиниць: заводів, торговельних регіональних представників і відділів (внутрішніх функціональних напрямків діяльності).

Маркетингова стратегія підприємства розробляється з метою врахування потреб замовників продукції будівельного призначення, що діють на ринку. Маркетингова стратегія підприємства - це сукупність правил та прийомів вироблення програми заходів щодо роботи організації будкомплексу для виграшу в конкурентній боротьбі шляхом задоволення потреб замовників.

Контрольні питання по СУ-ЗМ-1-2

1. Для чого формулюється місія підприємства будівельного комплексу?

2. Які цілі встановлюють менеджери будівельної організації?

3. Приведіть визначення стратегії підприємства.

4. Назвіть чотири рівні розробки стратегії диверсифікованого підприємства.

5. Сформулюйте сутність корпоративної, ділової, функціональної та операційної стратегій підприємства будівельного комплексу.

 

 

Змістовий модуль СУ-ЗМ-1-3 «Етапи стратегічного управління та особливості формування стратегії підприємства»

План

3.1 Сутність та необхідність розподілу на етапи процесу стратегічного управління діяльністю підприємства будівельного комплексу

3.2 Етапи процесу стратегічного управління

3.3Розробка стратегічних напрямків.

 








Дата добавления: 2015-10-09; просмотров: 514;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.