Принципи побудови форм ,що стандартизувалися.

Всі фінансові повідомлення повинні використовувати форми, що стандартизувалися. Повідомлення всіх типів складені по загальному принципу. Вони складаються з початкової частини, до якої входять мітка початку повідомлення (Start of Message), заголовок (Header) та мітка початку тексту (Start of Text), тексту повідомлення (Text of Message) та кінця повідомлення, до якого входить мітка кінця тексту (End of Text), параметри (Trailer) та мітка кінця повідомлення (End of Message).

Початкова частина і його кінець утворюють "конверт", у якому пересилаються повідомлення і котрий що містить інформацію, важливу для управління рухом повідомлення у мережі.

Заголовок містить одиннадцятизначний код-ідентификатор одержувача повідомлення, код терміналу відправника, поточний п'ятизначний номер, що виконує контрольну та захисну функції, і трьохзначний код повідомлення з двозначним кодом пріоритету. В параметрах вказуються код аутентифікації та інші повідомёлення, наприклад, попередження банка-одержувача про затримку передачі повідомлення, попередження про можливість подвійного платежу ітп.

З Метою забезпечення правильної доставки повідомлень, всі користувачі S. W. I. F. T. отримують коди-ідентифікатори (Bank Identifier Codes, BIC), що є адресами у мережі (BIC-коди можуть отримати не тільки користувачі мережі S. W. I. F. T.).

Коди-ідентифікатори мають наступну структуру:

· Всесвітній чотирьохлітерний код фінансової організації;

· Двохлітерний код країни у відповідності зі стандартами ISO;

· Двохлітерний код місцеположення фінансової організації (можливий географічний поділ всередині країни, тобто місто, область або тимчасова зона);

· Трьохлітерний допоміжний код (для фінансової організації, не що є користувачем S. W. I. F. T. надається символьний код BIC; для користувача S. W. I. F. T. трьохлітерний код може бути використаний для ідентифікації його конкретного місцеположення у країні).

Текст повідомлення складається з полів, відмічених двозначним цифровим кодом. Наприклад, код 57 означає банк, у якому ведеться рахунок, 69 - бенефіціара, у полі 71 вказується, за чій рахунок здійснюється платіж та сума комісії, а у поле 32 - сума платежу. До тексту повідомлення інформація вноситься у суворій послідовності. При цьому заповнення частини полей є обов'язковим, а деякі поля можуть не заповнюватися або заповнюватися довільним чином.

Обов'язкові поля містять інформацію, необхідну для правильної обробки повідомлень.








Дата добавления: 2015-10-09; просмотров: 540;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.