О. МАМЧИЧ
Коментар: як бачите, у цих віршах ми маємо справу з полярностями. Нас постійно кидає від однієї протилежності да іншої. Так створюється той самий контраст, що змушує нас вібрувати всередині, відчувати свою глибинну суть і переживати цілком особливі, глибокі почуття.
Звичайно, добір образів і опис їх відіграють тут головну роль. Чим геніальніший поет, тим більш майстерно він спонукає нас знайомитися із протилежними станами.
Що ми позасвідомо робимо далі? Ми стикаємось із серединою! Будь-який геній, будь-який глибокий талант завжди йде серединним, золотим шляхом. Він прекрасно знає, що це таке, тому з ним так легко йти. Він легко і без зусиль дає нам можливість пережити те, заради чого люди взагалі живуть – Гармонію.
Якщо ви подивитеся на ці геніальні вірші і взагалі, на твори геніїв у будь-якій сфері діяльності – не тільки в мистецтві, ви всюди побачите, як вони одним витонченим жестом направляють нас у непередаваний глиб, до золотої середини, негласно навчаючи нас спиратися на «два колеса», обидві протилежності, не прив’язуючись до жодної з них. Як результат, ми отримуємо велике джерело сили і насолоду життям.
ПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
Що являє собою психічний рівень пірамідальної системи «Людина»?
Розуміння яких феноменологічних особливостей розуму-его дає ключ до ментального оздоровлення?
Які ви знаєте методи оздоровлення ментальної сфери? Назвіть основні перешкоди на шляху до ментального оздоровлення.
У чому полягає головна проблема емоційного оздоровлення?
Які ви знаєте методи оздоровлення психоемоційної сфери?
[1] Феноменологія є методом опису реалій, які виявляються і сприймаються безпосередньо. Феноменологія може бути відправною точкою щодо розуміння «внутрішньої дійсності» індивіду. За феноменами нічого не стоїть. Вони – суть, реальності.
[2] Див. розділ 4, § 3 «Субособистість внутрішньої вразливої дитини».
[3] Про застосування інших психотехнік йтиметься в наступних розділі цього навчального посібника.
[4] Інтенція (від лат. intentio – прагнення) – напрямок свідомості, мисленняна певний предмет.
[5] Менеджер (від англ. – manage, manager) – управляти, спеціаліст з управління.
Дата добавления: 2015-09-29; просмотров: 573;