Склад і призначення спеціальних військ і тилу Сухопутних військ.
Для забезпечення бойової діяльності до складу Сухопутних військ України входять спеціальні війська, які мають:
v Розвідувальні з’єднання та частини;
v Інженерні з’єднання та частини;
v з’єднання та частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту;
v з’єднання та частини зв’язку;
v з’єднання та частини радіоелектронної боротьби;
v топографічні з’єднання та частини.
Розвідувальні з’єднання та частини призначені для добування відомостей про противника та місцевість, а також для виконання спеціальних завдань. До них належать підрозділи військової, радіоелектронної, артилерійської, інженерної, радіаційної, хімічної, біологічної розвідки (далі – РХБ розвідки).
Інженерні з’єднання та частини призначені для вирішення завдань інженерного забезпечення бою, а також для завдання втрат противнику застосуванням інженерних боєприпасів.
З’єднання та частини радіаційного, хімічного, біологічного захисту призначені для вирішення завдань радіаційного, хімічного, біологічного захисту військ. До них належать підрозділи радіаційного, хімічного, біологічного захисту, РХБ розвідки, димові підрозділи.
З’єднання та частини зв’язку призначені для розгортання й експлуатації вузлів зв’язку, систем і засобів автоматизації, проведення організаційних і технічних заходів щодо забезпечення безпеки зв’язку на пунктах управління та забезпечення управління військами у всіх видах їх бойової діяльності.
З’єднання та частини радіоелектронної боротьби призначені для радіоелектронного подавлення коротко- і ультракороткохвильових ліній зв’язку тактичної та оперативно-тактичної ланок управління противника, прикриття визначених підрозділів і об’єктів від ураження боєприпасами з радіопідривниками.
Топографічні з’єднання та частинипризначаються для виконання завдань щодо топографічного забезпечення частин і підрозділів Сухопутних військ.
Тилта озброєнняСухопутних військ України вирішують проблеми експлуатації військової техніки та озброєння, забезпечення основними видами матеріальних засобів бойової, спеціальної підготовки, життя і побуту військовослужбовців.
Висновок за 3-ге навчальне питання
Механізовані і танкові війська, що складають основу Сухопутних військ, виконують завдання по утриманню зайнятих районів, рубежів і позицій, відбиттю ударів противника, прориву оборони противника, розгрому його військ, захопленню важливих районів, рубежів і об’єктів, діють у складі морських і повітряних десантів. Механізовані війська, володіючи високою бойовою самостійністю та універсальністю, здатні виконувати вказані завдання в різних умовах місцевості і в будь-яку погоду, на головних або другорядних напрямках, у першому або другому ешелоні, у складі резервів, морських і повітряних десантів. Танкові війська,складаючи головну ударну силу Сухопутних військ і володіючи великою стійкістю до вражаючих факторів усіх видів зброї, використовуються переважно на головних напрямках.
Дата добавления: 2015-08-14; просмотров: 954;