Розслідування хронічних професійних захворювань і отруєнь
Усі вперше виявлені хронічні професійні захворювання й отруєння (далі- профзахворювання) підлягають розслідуванню.
За підсумками розслідування оформляється карта П-5.
Віднесення захворювання до професійного проводиться у відповідності до списку профзахворювань, затверджених Мінздравом.
Існує визначений порядок повідомлення про випадки профзахворювань, передбачений п. 68-74 дійсного Порядку і порядок розслідування причин профзахворювань ( п. 75-92 дійсного Порядку).
Реєстрація й облік осіб, у яких уперше виявлене профзахворювання, ведеться в спеціальних журналах за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров`я (МОЗ).
Санепідемстанції, використовуючи зведення актів розслідування профзахворювань, складають спеціальні карти для обліку й аналізу профзахворювань за допомогою ЕОМ. Ці карти, що складаються за формою, затвердженою МОЗ, та їхній зміст, записаний на магнітні носії, зберігаються в санепідемстанції й у МОЗ протягом 45 років.
Карти обліку чи дискети з даними цих карт щорічно до 1 лютого і 1серпня направляються до Головного санепідемуправління МОЗ.
Форми державної статистичної звітності про профзахворювання затверджуються Мінстатом за поданням МОЗ. У Головне санітарно-епідеміологічне управління МОЗ надходять звіти з районних, міських і галузевих санепідемстанцій.
Дата добавления: 2015-08-26; просмотров: 582;