Создание графического примитива Tочки

ГСТ-90 відноситься до гідроприводів з об’ємним регулюванням швидкості виконавчого робочого органу. Розглянемо зміни основних технічних показників ГСТ при регулюванні.

Робочий об’єм аксіально-поршневого насосу визначається зміною об’єму робочих камер, викликаного переміщенням плунжерів по поверхні коливної плити з одного крайнього положення в друге за один оберт валу.

 

 

,

де d- діаметр поршня (плунжера)

h- хід поршня (плунжера)

z- число поршнів

 

Хід поршня ,

 

де D- діаметр, по якому розміщені осі циліндрів.

 

Середня теоретична і дійсна подача насосу визначається за формулою:

 

,

,

 

де nH – частота обертання валу насосу.

 

Характеристики гідроприводу при регулюванні можна розгля­дати в залежності від параметру регулювання, в нашому випадку β - кут нахилу коливної плити. При цьому характеристики змінюються лінійному закону від нуля при β = 0 до максимуму β = 30°. Момент на валу насосу гідромотору при постійному nH і зміні qn насосу буде змінюватись по лінійному закону.

 

 

 

Потужність насосу і гідромотору визначають за залежністю:

 

 

 

ХАРАКТЕРНІ НЕСПРАВНОСТІ І МЕТОДИ IX УСУНЕННЯ
Найменування несправностей Ймовірна причина Метод усунення
1. Виникає підвищений шум в системі. 2. Гідропривід не працює ні в одному ні в другому напрямку 3. Гідромотор не розвиває необхідної потужності (крутного моменту).   1. Низький рівень робочої рідини 2. Пошкоджена тяга до керуючого важеля гідророзподільника. 3. Вихід з ладу з'єднувального пристрою між двигуном і насосом 3.1Внутрішнє пошкодження насоса чи гідромотора   1. Долити до рівня верхньої мітки мірного вікна баку. 2. Проконтролювати внутрішній стан агрегатів і трубопрово­дів. Визначити місця втрат і усунути несправність. 2.1 Замінити тягу, перевірити наявність шплінта, який фіксує механізм керування гідророзподільника. 3. Замінити з'єднувальний пристрій(гідро лінія) між двигуном і насосом. 3.1 Демонтувати і перевірити насос і гідромотор встановивши їх на стенд для діагностики КИ-4300 в спеціалізованій майстерні, (ніякому разі не виконувати розбирання в непристосованих умовах)  

Таблиця 2.

Создание графического примитива Tочки

 

Команда Точка является простейшей из всех команд рисования Автокада. Она создает точечный объект.

Маркер по умолчанию на графическом поле представляет собой точку, которую трудно рассмотреть. Для настройки ее маркера необходимо последовательно активизировать командыФормат - отображение точкии в открывшемся диалоговом окне (рис.1) выбрать подходящий стиль, например, квадратик с точкой в его центре, или какая точка подходит.

Рис. 1

В этом окне можно задать и размеры маркера, однако целесообразно принять его размеры по умолчанию.

Теперь можно использовать командуТочкас заданными нами параметрами

После активизации команды выводится запрос:Точка. В ответ на него следует указать курсором положение точки на экране монитора или ввести ее координаты в командной строке.

Напомним, что ввод координат с клавиатуры осуществляется с клавиатуры в строгой последовательности: значение координаты x, значение координаты y, значение координаты z ( при работе в двухмерном пространстве достаточно задания двух первых координат).

Значения координат отделяются друг от друга запятой (без пробела), а дробные части от целых – точкой.

После задания координат необходимо нажать клавишу Enter,а в случае указания точки на графическом поле - нажать левую клавишу мыши. И в том и в другом случае отобразится ее маркер, а в командной строке снова выводится запрос: Точка.Это значит, что команда создания точки находится в активном режиме и готова к нанесению следующей точки и т.д. О таких командах говорят, что они работают в циклическом режиме. Для выхода из команды достаточно нажать правую клавишу мыши или клавишу Esc.

 

Упражнение 3. Выполнить настройку маркера точки и нанести точку с координатами 200,200.

 

Использовать маркер точки можно при разметке отрезка:

 

 








Дата добавления: 2015-04-01; просмотров: 609;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.009 сек.