Склад Збройних Сил України. Основи загальновійськового бою

Завдання щодо всебічного забезпечення бойових дій доводиться до підлеглих окремими вказівками, обсяг та зміст яких в кожному конкретному випадку буде іншим. Деяка частина вказівок може бути надана в попередніх розпорядженнях, а інша – після доведення бойових завдань та проведення організаційних заходів.

Подальший розвиток засобів збройної боротьби та способів ведення загальновійськового бою неминуче ускладнить зміст завдань всебічного забезпечення, збільшує їх обсяг, що у свою чергу приведе до скорочення часу на його підготовку.

Можуть з’явитися нові види забезпечення наприклад, такі як захист від високоточної зброї.

Без своєчасного бойового, технічного і тилового забезпечення підрозділи не зможуть успішно виконувати поставлені завдання. Безперебійне всебічне забезпечення є однією з основних умов успішного ведення бою.

Як бачимо, питання всебічного забезпечення бойових дій артилерії підрозділів мають особливо важливе значення в діяльності всіх командирів будь-якого ступеню при організації бойових дій.

Недооцінка питань всебічного забезпечення призводить до не виконання поставлених завдань, втрати особового складу, озброєння і техніки.

 

Склад Збройних Сил України. Основи загальновійськового бою

 

Історично склалося так, що нам випала доля приймати активну участь у розбудові нової держави. Для цього потрібен час і нова генерація молодих, енергійних людей. Є надія, що ви спроможні у найближчий час допомогти нашій країні увійти в число передових, економічно розвинених держав Європи.

Україна прагне стати економічно незалежною державою, мати добросусідські стосунки і жити в мирі з усіма країнами світу. З цією метою вона відмовилася від ядерної зброї і ти самим засвідчує миролюбивий характер стосунків до інших держав.

Ці положення закріплені у Воєнній доктрині України.

Останні події (війни у Чечні, Афганістані, Іраку, Грузії поширення тероризму на Європейський і американські континенти) свідчать про те, що є багато сил у Світі, які не прагнуть миру, а навпаки розв’язують і поширюють збройні конфлікти, проводять агресивні дії.

Для захисту суверенітету, цілісності кордонів, відбиття агресії противника кожна держава має Армію. Для чого потрібна Армія? – Для війни? – Ні!

Армія сильної держави, такої як Україна, має бути для того, щоб не було війни. Однією з умов підтримання боєздатності держави є наявність професійного резерву загалом, а офіцерського складу конкретно.

Підготовка офіцерів запасу із числа студентів є основним завданням кафедри військової підготовки.

Такий розвиток подій у військовій справі вимагає від майбутніх офіцерів вивчення сутності сучасного загальновійськового бою, знання тактики, основ і способів використання штатних, доданих і підтримуючих підрозділів, а також знання тактики дій підрозділів передових у військовому відношенні держав.

У лекції розглядаються основні положення Воєнної доктрини України, склад Збройних Сил України і Сухопутних військ, предмет і завдання тактики. Розглядається загальновійськовий бій як предмет тактики, його сутність, характерні риси і принципи, а також види бою.

Матеріали лекції розроблені на засадах Воєнної доктрини України, Бойового статуту Сухопутних військ ч. 2, діючих офіційних посібників і підручників.

Всього на вивчення предмету «Тактика» надається 116 годин, із них під керівництвом викладача – 112годин: лекції – 34 години; семінарські заняття – 16 годин; групові заняття – 24 годин; практичні заняття – 14 годин; самостійних занять під керівництвом викладача – 18 години; екзамен – 6 годин і диференційний залік – 6 годин.

Предмет «Тактика» вивчається на кафедрі військової підготовки.









Дата добавления: 2015-04-01; просмотров: 911;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.006 сек.