Виготовлення заготовок і деталей приладів

 

2.1 Виготовлення заготовок і деталей приладів методами лиття

 

В приладобудівній промисловості для одержання заготовок і подальшого виготовлення деталей застосовують різні методи обробки (лиття, гаряча та холодна штамповка, спеціальні види обробки тиском, електрофізичні та електрохімічні методи обробки, електронна обробка, обробка різанням та ін.).

Аналіз стану виробництва приладів показує, що питома вага обробки без зняття стружки постійно збільшується, а також обробки методами пластичної деформації, електрофізичної та електрохімічної обробки.

Найбільш простий і дешевий спосіб формоутворення заготовок - лиття. Процес лиття складається з наступних основних операцій:

- виготовлення форми;

- плавка металу;

- заливка форми й охолодження виливки;

- видалення відливки з форми;

- видалення литників і зачищення виливки.

В приладобудуванні знаходять застосування наступні методи: лиття в землю, в кокіль, в оболонкові форми, під тиском, за моделями, що виплавляються та ін.

Основним елементом ливарного виробництва є форма. Від якості виготовлення оснастки значно залежить якість виливки. Форми діляться на:

- разові, які руйнуються при видаленні виливки;

- напівпостійні, які дозволяють одержати декілька виливок;

- постійні від декількох десятків до сотень тисяч виливок.
Дата добавления: 2015-03-07; просмотров: 705; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию, введите в поисковое поле ключевые слова и изучайте нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам понравился данный ресурс вы можете рассказать о нем друзьям. Сделать это можно через соц. кнопки выше.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2022 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.01 сек.