Зміст курсової роботи і її оформлення

 

Курсова робота складається з пояснювальної записки і креслень. Пояснювальна записка на 20...25 сторінках має бути оформлена відповідно до вимог ДСТ. Аркуші, вкладені в обкладинку, повинні бути охайно і надійно скріплені. Пояснювальна записка містить завдання з вихідними даними, розрахункові вирази, приклади розрахунків і таблиці з проміжними величинами. Кінцеві значення отриманих величин повинні бути пояснені. Розрахунки слід виконувати в такій послідовності: вказується величина, що підлягає обчисленню, надається розрахункова формула, потім проставляються чисельні значення усіх величин, що входять до цієї формули, у погоджених одиницях виміру, після чого записується результат, тобто значення величини, що розраховується, з обов'язковою вказівкою одиниці її виміру, наприклад, середня швидкість руху потягу перегоном (ходова швидкість)

Текст пояснювальної записки повинен бути написаний темним чорнилом або пастою, грамотно, без скорочення слів. Перенесення слів у заголовках не допускається. Пояснювальну записку пишуть на стандартному папері з однієї сторони із залишенням берегів праворуч для зауважень і ліворуч для підшивки. Пояснювальна записка повинна мати заголовний аркуш (див. додаток 2) і зміст.

Усі графіки виконують на міліметровому папері чорним олівцем. Криві креслять на аркушах форматів A3 (297х420) і А4 (210х297). Наявність штампів на кресленнях обов’язкова (див. додаток 3)

Креслення повинні містити такі розрахункові криві:

1. Криві питомого основного опору руху wo(v) і wox(v).

2. Електромеханічні характеристики двигуна на ободі колеса v(I), Fk(I), η(I) з нанесенням режиму пуску .

3. Характеристики питомої сили тяги f(v) і питомої прискорюючої сили f0(v) для прямого і горизонтального шляху.

4. Характеристики питомої сили реостатного гальмування b(v) і питомої сповільнюючої сили bо(v) при реостатному гальмуванні.

5. Характеристику питомої сповільнюючої сили bоэк(v) при екстреному гальмуванні потяга.

6. Криві визначення припустимої швидкості руху (вирішення гальмової задачі).

7. Криву спожитого потягом струму Iл(v).

8. Криві руху v(l), t(l), Iл(l) разом з кривими прискорюючих і сповільнюючих сил fo(v), wox(v), bo(v) і залежністю vmax.(i).

 








Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 758;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.