Підготовка до захисту і захист курсової роботи
Написану чи надруковану курсову роботу слід переплести і здати на кафедру для отримання дозволу на захист роботи.
Готуючись до захисту курсової роботи, студент складає тези або конспект виступу обсягом 5—6 сторінок. В них він повинен коротко обґрунтувати актуальність теми, ознайомити із завданнями, методами, організацією та основними результатами досліджень. При викладанні матеріалів дослідження студент повинен чітко володіти текстом.
При підготовці до захисту курсової роботи студент повинен також підготувати ілюстративний матеріал (малюнки, таблиці, схеми, тощо), розміри якого б дозволяли зоровому сприйняттю з будь-якої точки аудиторії.
Захист курсової роботи проводиться відкрито (можлива присутність викладачів кафедри) при обов'язковій участі наукового керівника і в присутності студентів курсу чи академічної групи. Після доповіді (приблизно 8-10 хв.) студент повинен чітко відповісти на поставлені запитання.
При оцінці курсової роботи керівник враховує:
– якість роботи, правильність і глибину викладення матеріалу теми, відповідність змісту назві теми;
– чіткість і конкретність постановки завдань та вибір сучасних методів дослідження;
– методичний рівень, літературне опрацювання (кількість праць), грамотність та культуру оформлення роботи;
– якість доповіді: уміння коротко, чітко обґрунтовувати актуальність теми, здібність швидко та зрозуміло відповісти на поставлені запитання;
– ступінь самостійності при виконанні роботи;
– глибину знань, правильність виконання і чіткість ілюстрацій.
На підставі результатів захисту робота оцінюється диференційованою оцінкою за бальною системою, а саме:
-оцінка «задовільно» - (Е - 60-63 бали; D-64-73) виставляється тим студентам, які правильно та досить переконливо розкрили основні питання теми;
-оцінку «добре» — (C – 74-81 бали; В-82-89) отримують студенти, які виконали курсову роботу на високому рівні, повно і всебічно висвітлені питання теми, включено фактичний матеріал дослідження, наявні ілюстрації;
-оцінка «відмінно» — ( А – 90-100) крім вищесказаного, має місце самостійний аналіз фактичного матеріалу, узагальнення передового педагогічного досвіду роботи, результати власного педагогічного експерименту (опрацьовані за допомогою методів математичної статистики), методичні рекомендації для теорії і практики фізичного виховання.
Оцінка за курсову роботу виставляється в екзаменаційну відомість та залікову книжку і вважається як оцінка, яка отримана на екзаменах.
Студент, який не захистив курсову роботу у визначений строк (без поважної причини), вважається академічним боржником і не допускається до складання комплексного державного іспиту з «Теорії і методики фізичного виховання» та «Педагогіки».
Дата добавления: 2014-11-29; просмотров: 851;