Укладання стрілочних переводів у кривих.

Укладання стрілочних переводів у кривих, як правило, не допускається.

Якщо ж місце розміщення переводу збігається з кривою, то необхідно змінити план колії, щоб одержати пряму вставку для стрілочного переводу (мал. 8.1, а).

Пряма вставка на станційних коліях, що не мають узвишшя зовнішньої рейки, повинна включати довжину, необхідну для укладання переводу Lп, і додаткові вставки р по обидва боки переводу для розгонки розширення колії в кривих на основній колії при їхньому радіусі менш 350 м. При радіусі кривих станційних колій більш 350 м р може дорівнювати 0 .

Якщо переводи укладаються в кривих ділянках головної колії, довжина прямих вставок значно збільшується, тому що по обидва боки переводу замість вставки р (див. мал. 8.1, а) враховується половина довжини перехідної кривої (lпер/2), причому перехідна крива за торцем хрестовини може починатися лише після ділянки g1, на якій покладені загальні перевідні бруси для обох колій (величина g1приймається по епюрах стрілочних переводів, а при графічній накладці може прийматися приблизно рівною b/2). Загальна довжина вставки

На головних коліях, по яких поїзди рухаються зі швидкістю більш 120 км/год, від стику рамних рейок і від торця хрестовини до початку (чи кінця) перехідних кривих повинні бути прямі вставки довжиною не менш 25 м (для плавності ходу поїздів).

На мал. 8.1, б показаний випадок зміни кривої , що має радіус R, для укладання переводу на хорді. Якщо задатися значеннями прямої вставки l і радіусом сполучної кривої r, можна визначити кут j, стрілу f, тангенси і довжини кривих:

Пряму вставку для стрілочного переводу іноді розміщають не на хорді, а на дотичній чи січнійу залежності від того, у яку сторону зручніше зсувати трасу основної колії.

Якщо існуюча крива на головній колії має коротку довжину чи від початку кривої до місця укладання переводу відстань невелика, то найкраще перенести початок кривої. На мал. 2.19, а показаний приклад, коли при подовженні колій на роз'їзді змінюється початок кривої без зменшення радіуса R1, виділяється пряма вставка й укладається сполучна крива зменшеного радіуса R2.








Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 1544;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.