Тема 1.«Устаткування для виготовлення пластикових вікон».

Основне обладнання для виробництва пластикових вікон

Пила для різання пластикового віконного профілю .Порізка напівфабрикатів на заготовки, перша операція при виготовленні вікон. Профілі, як правило, надходять на виробництво довжиною 6м.

Примітка: В залежності від виробника, профіль буває довжиною від 5,8 до 6, 5 метрів. Профіль довжиною 5,8 п.м. зручно відвантажувати в контейнерах. Профіль довжиною 6,5 метрів оптимальний з точки зору мінімізації відходів.

Види усорезных пил:

· Настільна маятникова пила з механічними (ручними) притисками

· Стаціонарна маятникова пила з пневматичними притисками

· Пила з нижньою подачею пильного диска

· Одноголовочна пила з фронтальної подачею диска

· Двухголовочній маятникова пила

· Двоголова пила фронтальна

Вибирати пилу слід залежно від передбачуваної продуктивності цеху. Дуже непогано мати одразу 2 пилки для порізки ПВХ профілю: на двоголової різати рами і стулки (під кутом 45 гр.), а на одноголовочной різати імпост, підвіконний профіль, еркери та ін. профілі (кут різу 90 гр.).

Таким чином, пили можуть відрізнятися за:

· Тип верстата: стаціонарна / настільна

· Тип притисків: механічні / пневматичні

· Спосіб подачі пиляльного диска: маятникова / нижня подача / фронтальне подача

· Кількість голів: одноголовочна / двухголовочній

· Пила для різання металевого армуючого профілю

Для додання віконної конструкції додаткової жорсткості і для надійного кріплення елементів фурнітури, всередину пластикового профілю встановлюється металевий профіль з оцинкованої сталі товщиною 1,2-1,5 мм Армуючий профіль в принципі можна різати навіть болгаркою з абразивним диском (на маленькому виробництві), тут не потрібно такої точності і якості, як при розпилі пластикового профілю.

Види пилок по металу:

· Высокооборотная дискова пила по металу.

· Низькообертовий двошвидкісна пила з системою охолодження. На відміну від високооборотних пив, менше шуму на виробництві і немає іскор при різанні.

· Стрічкова пила по металу. Плюс в тому, що є можливість різати відразу кілька хлистів профілів.

Дренажні верстати

Для відводу вологи в рами, стулки і импостах робляться дренажні отвори. Операція по фрезеруванню дренажних каналів може бути виконана і спеціальним інструментом і пристосуваннями. Якщо фінансові можливості обмежені, то дренажний верстат купується не відразу, а згодом, з ростом обсягів виробництва.

Види верстатів та інструменту для фрезерування дренажу:

Інструмент для фрезерування дренажних каналів. Можна робити отвори за допомогою дриля, можна за допомогою спеціального інструменту

Верстат для фрезерування дренажних каналів. Бувають 2-х шпиндельні і 3-х шпиндельні. Оптимальний варіант - придбання 3-х шпиндельного верстата.

Шуруповерт для кріплення армуючого профілю в пластиковому

Операція по кріпленню армуючого профілю в пластиковому профілі може бути виконана і з допомогою ручних винтовертов (на невеликому виробництві). Якщо фінансові можливості обмежені, то автоматичний гвинтоверт купується не відразу, а згодом, з ростом обсягів виробництва.

Види обладнання для кріплення металу:

· Ручний пневматичний гвинтоверт

· Пневматичний шуруповерт для кріплення металу. Подача саморізів здійснюється вручну, процес загвинчування здійснюється вручну.

· Напівавтоматичний шуруповерт для кріплення металу. Подача саморізів здійснюється вручну, процес загвинчування здійснюється автоматично.

· Автоматичний шуруповерт для кріплення металу. Подача саморізів здійснюється автоматично, процес загвинчування здійснюється автоматично.

· Копіювально-фрезерні верстати

Для того, щоб зробити в стулці 3 круглих отвори під ручку і прямокутне під установку замка основного запору, використовуються копіювально-фрезерні верстати.

Види копіювально-фрезерних верстатів:

Настільний копіювально-фрезерний верстат з механічними (ручними) притисками. Верстат дозволяє робити по шаблону отвори різної форми у пластиці. Даний верстат не дозволяє робити потрійні отвори під ручку. Потрійні отвори під ручку, в даному випадку, доведеться робити за допомогою дриля або з допомогою трехшпиндельной головки, яка ставиться на свердлильний верстат.

Стаціонарний копіювально-фрезерний верстат з пневматичними притисками. В основному застосовується при виробництві конструкцій з алюмінію, оскільки верстат не дозволяє робити потрійні отвори під ручку.

Стаціонарний копіювально-фрезерний верстат з пневматичними притисками і трехшпиндельной головкою для свердління отворів під ручку.

Для того, щоб встановити імпост в раму, необхідно торці імпоста (краю заготовки) обробити таким чином, щоб імпост можна було встановити в рамний або стулковий профіль.

Види торцефрезерных верстатів:

· Настільний верстат з механічними притисками і ручною подачею фрези. Кут обробки 90 гр., 1 фреза.

· Стаціонарний верстат з пневматичними притисками і ручною подачею фрези. Кут обробки 90 гр., 1 фреза.

· Стаціонарний верстат з пневматичними притисками і пневматичною подачею фрези. Кут обробки змінний, 1 фреза.

· Стаціонарний верстат з пневматичними притисками і пневматичною подачею фрези. Кут обробки змінний, 2 фрези.

· Стаціонарний верстат з пневматичними притисками і пневматичною подачею фрези. Кут обробки змінний, 1 фреза, функція швидкої зміни фрези.

· Стаціонарний верстат з пневматичними притисками і пневматичною подачею фрези. Кут обробки змінний, 1 фреза, система охолодження.

Таким чином, импостовые верстати можуть відрізнятися за:

· Тип верстата: стаціонарний / настільний

· Тип притисків: механічні / пневматичні

· Спосіб подачі фрези: ручний / пневматичний

· Можливість фрезерування під кутом не рівним 90 гр. : є / немає

· Кол-ву фрез: 1/ 2

· Можливість швидкої зміни фрези: є / немає

· Наявність сис-ми охолодження: є / немає

 








Дата добавления: 2016-10-17; просмотров: 598;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.012 сек.