Проходження дистанції. 3.16.6.1.Для проходження дистанцій «ралі», «спринт», «естафета», «рятувальні роботи» екіпажу (команді) дається одна спроба
3.16.6.1.Для проходження дистанцій «ралі», «спринт», «естафета», «рятувальні роботи» екіпажу (команді) дається одна спроба. Для проходження дистанції «слалом» дається декілька спроб, краща з яких є заліковою.
Слалом
1. Лінією воріт називається відрізок умовної прямої, що з'єднує по воді проекції вертикальних віх. При наявності лише однієї віхи лінія воріт визначається у відповідності до напрямку перекладини воріт, віхою на березі і т. ін.
2. Ворота проходяться відповідно до маркування:
- ворота прямого ходу – червоно-біла віха повинна розташовуватися ліворуч від гребця, зелено-біла – праворуч;
- ворота вільного ходу – порядок проходження довільний, але за напрямком потоку;
- ворота зворотного ходу – проходяться проти напрямку потоку.
3. Початком взяття воріт вважається перетин лінії воріт корпусом весляра (голова-плече) чи будь-який дотик віхи.
4. Кінцем взяття воріт вважається:
- вихід судна з лінії воріт після перетину її хоча б одним веслярем;
- початок взяття будь-яких наступних воріт, або перетнута лінія фінішу.
5. Проходження воріт екіпажем судиться між початком і кінцем взяття воріт. При відсутності початку взяття ворота вважаються такими, що не пройдені. Навмисне відкидання віхи веслом з метою проходження воріт не судиться, якщо корпус весляра і судна були в створі воріт.
6. Проходження кожних воріт судиться один раз.
7. Порушенням маркування воріт вважається:
- вихід судна з лінії воріт в зворотному напрямку до того, як судно вийшло з лінії воріт в правильному напрямку;
- якщо в момент перетину лінії воріт першим веслярем розташування судна не відповідає маркуванню даних воріт;
- перетин лінії воріт в зворотному напрямку будь-яким веслярем після того, як лінію воріт було ним перетнуто в правильному напрямку, але до виходу судна з лінії воріт;
- перетин лінії воріт з протилежної сторони від зазначеного на схемі напрямку руху та маркування воріт.
8. В командних змаганнях можуть застосовуватися «Ворота часу» (зв'язки воріт). Час проходження командою «Воріт часу» (зв'язки воріт) фіксується і не може перевищувати встановленого інтервалу контрольного часу. Відлік часу здійснюється від початку взяття воріт першим екіпажем до кінця взяття воріт останнім екіпажем команди (для зв'язки воріт – відповідно між початком взяття перших воріт і кінцем взяття останніх).
9. У разі перевороту судна при проходженні дистанції «слалом» (крім ескімоського) дана спроба екіпажу не зараховується. Екіпаж повинен вжити всіх заходів для звільнення дистанції змагань і виходу на берег.
10. Для ознайомлення учасників змагань з порядком проходження дистанції може проводитися пробний заїзд без фіксації результату. Змагання на дистанції може відкривати досвідчений екіпаж, що не бере участі в змаганнях.
3.16.6.3. Дистанції «спринт» та «ралі»
1. Змагання на дистанціях «спринт» та «ралі» можуть включати виконання спеціальних завдань. Спеціальними завданнями можуть бути:
- орієнтування;
- проходження складних перешкод, тощо.
2. На дистанції «ралі», «Спринт» можуть встановлюватися приховані контрольні пункти для фіксацій часу між проходженням першого і останнього екіпажу команди (при командному старті). Контрольний інтервал часу, та штраф за його перебільшення визначається Положенням про змагання або за рішенням ГСК змагань.
3. Під час проходження дистанції учасники змагань можуть проводити додатковий огляд дистанції з берега. В особливо складних місцях дистанції може організовуватися проміжний фініш для огляду перешкод.
4. При перевороті або пошкодженні судна екіпаж може продовжувати проходження дистанції за умови ліквідації аварії власними силами.
Дата добавления: 2015-11-28; просмотров: 644;