Покажчики перегріву букс та межі блок-ділянки.
На ділянках залізниць, де установлені пристрої виявлення перегрітих букс у поїздах, що проходять, застосовуються сигнальні світлові покажчики, що розміщуються на опорах контактної мережі чи окремих щоглах (мал..9).
Мал..9
Під час появи на сигнальному покажчику смуг прозоро-білого кольору, що світяться, які сигналізують про наявність перегрітих букс у составі поїзда, машиніст зобов’язаний вжити заходів до повільного зниження швидкості, під час підходу до станції з тим, щоб пройти вхідну стрілку із швидкістю не більше 20 км/год, а потім зупинити поїзд на колії приймання незалежно від показань вихідного сигналу.
Нормально покажчики не освітлюються і сигнального значення не мають.
На ділянках залізниць, де застосовується автоматична локомотивна сигналізація як самостійний засіб сигналізації та зв’язку, на межах блок-ділянок установлюються сигнальні знаки із світловідбивачами та цифровими літерними табличками (мал..10).
Мал..10
4 Покажчики «Опустити струмоприймач»
На електрифікованих ділянках постійного струму перед повітряними проміжками, де у випадку несподіваного зняття напруги в одній із секцій контактної мережі не допускається прохід електрорухомого складу з піднятими струмоприймачами, застосовуються сигнальні світлові покажчики «Опустити струмоприймач», що розміщуються на опорах контактної мережі чи окремих щоглах (мал..11).
Мал..11
При появі на сигнальному покажчику мигаючої смуги прозоро-білого кольору, що світиться, машиніст зобов’язаний негайно вжити заходів до проходження огородженого повітряного проміжку з опущеними струмоприймачами. Нормально сигнальні смуги покажчиків не горять, і у цьому положенні покажчики сигнального значення не мають.
Сигнальні знаки.
Дата добавления: 2015-12-08; просмотров: 1426;