Редагування таблиць
Зміна ширини стовпців та висоти рядків
При використанні мишки її вказівник необхідно помістити на розділову лінію між іменами стовпців або номерами рядків. Вказівник прийме вигляд подвійної чорної стрілки. Потім необхідно натиснути ліву кнопку мишки та розтягнути (зжати) стовпець або рядок.
При використанні меню необхідно виділити стовпці або рядки та виконати команди: Формат-Строка-Размер або Формат-Столбец-Размер.
Завдання:
За допомогою миші змінити ширину стовпця А так, щоб текст було видно повністю, а ширину стовпців В, С, D зробити мінімальною.
За допомогою меню змінити висоту рядка 1 так, щоб він дорівнював 30.
Змінити ширину стовпця D так, щоб вона дорівнювала 5
Редагування вмісту комірки
Редагування даних може здійснюватись як у процесі введення даних, так і після введення. Якщо під час введення даних у комірку виникла помилка, то її можна виправити загально прийнятими методами (клавіші Backspace та Esc). Для того, щоб відредагувати дані після завершення введення (після натиснення клавіші Enter), необхідно перемістити вказівник до необхідної комірки та натиснути клавішу F2 для переходу в режим редагування або натиснути мишкою на даних у рядку формул. Далі необхідно відредагувати дані та після завершення редагування натиснути клавішу Enter або клавішу переміщення курсору.
Завдання:
Визначити свій вік в 2030 році шляхом редагування значення комірки С1 з поточного року на 2030.
3.1.9. Операції з рядками, стовпцями, блоками
Ці дії можуть бути виконані через меню за допомогою буфера обміну, або за допомогою мишки та панелі інструментів Стандартна.
3.2.1. Переміщення
При переміщенні даних необхідно вказати, ЩО переміщується та КУДИ. Необхідно виділити комірку або блок, (ЩО переміщується). Потім помістити вказівник миши на рамку блоку або комірки (він приймає форму білої стрілки), далі необхідно перенести блок або комірку (в те місце, КУДИ треба перемістити дані).
Завдання:
Виділити блок А1 :D1 перемістити його на рядок нижче.
Повернути блок на попереднє місце.
Копіювання
При копіюванні оригінал залишається на попередньому місці, а в іншому місці з'являється копія. Виконується при натисненні клавіші Ctrl. Якщо дані у кількох комірках розраховуються за однаковою формулою, цю формулу можна скопіювати у всі необхідні комірки
Завдання:
Скопіювати блок А1 :D1 у рядки 3,5,7.
Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 896;