Форми і засоби поточного і підсумкового контролю.
У системі юридичних дисциплін філософія права є найбільш високою абстрактно-науковою формою пізнання. У основі розвитку філософії права лежать праці класиків світової філософсько-правової, юридичної і соціологічної думки, сучасні дослідження філософсько-правових і юридичних проблем, історичний досвід практичної реалізації різних філософсько-правових концепцій і конструкцій.
Складність вивчення курсу пов'язана з тим, що «Філософія права» тільки почала впроваджуватися в Україні, і багато її проблем, концепцій та наукових напрямів погано відомі в наший країні, практично не описані і не проаналізовані у вітчизняній літературі.
Філософія права має давні і багаті традиції. І це не дивлячись на те, що вона декілька десятків років не вивчалася на юридичних і філософських факультетах нашої країни як самостійна академічна дисципліна. Все це завдало великого збитку її розвитку.
Останніми роками філософія права відроджується в нашій країні і займає все більш значуще місце в системі вітчизняної юридичної освіти. З’являються праці по філософії права, підручники і навчальні посібникиКеримов Д.А. Основы философии права. М., 2002; Тихонравов Ю.В. Основы философии права. М., 1997; Алексеев С.С. Философия права. М., 2000; Иконникова Г.И., Лященко В.П. Основы философии права. М., 2004; Нерсесянц В.С. Философия права. М., 2005; Моисеев С.В. Философия права. Новосибирск, 2004; Данильян О.Г. Философия права. М., 2005.. Також приходить усвідомлення того, що філософія права є не тільки основою культури правового мислення, але і дієвим засобом подолання юридичного догматизму і позитивізму, методологічною базою пізнання права, всіх галузей юридичної наукиКеримов Д.А. Основы философии права. М., 2002. С. 3).
Дата добавления: 2015-10-09; просмотров: 539;