Негативне ставлення дівчат до наук та професійних інтересів.

Мал. 2

Коло інтересів дівчат

Мал. 3

Позитивне ставлення хлопців до наук та професійних інтересів.

Мал. 4

Негативне ставлення хлопців до наук та професійних інтересів.

Мал. 5

 

Отже, згідно результатам методики учні мають широке коло інтересів. Найбільш виражені інтереси виступають на високому рівні. Учні мають інтерес до гуманітарних наук. Якщо порівняти результати досліджуваних окремо, то можна знайти деякі відмінності в інтересах та їх кількості. Зокрема, у дівчат широке та вузьке коло межують одне з одним (мал. 3). Дівчата мають інтереси до більшості наук, зокрема на перше місце можна віднести: медицину, астрономію, лісове господарство, біологію та мистецтво. Учениці мають негативне ставлення до точних наук та всього, що зними пов’язано, на першому місці: електротехніка; на другому: техніка, математика, фізика (мал. 2).

В хлопців більш виражений інтерес до точних наук, на першому місці: астрономія (мал. 4). Учні мають негативне відношення до геології, біології, сільського господарства (мал. 5). Але вони мають широке коло інтересів. Учні мають більше показників негативного ставлення до наук та професійних інтересів, що може говорити про те, що вони ще в пошуку себе та потребують профорієнтаційної роботи.

 
Дата добавления: 2015-09-29; просмотров: 895;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.