Самоаналіз і внутрішні ресурси управлінців змінами

 

Емоційний самоаналіз - регулярна або ситуативна оцінка своєї поведінки і реакції на неї оточуючих. Випадки позитивної реакції рекомендується запам'ятати і підтримувати власну поведінку в такому ключі, а негативну реакцію помітити і намагатися не викликати її більш.

Незалежність, самоповага та самореалізація як три необхідні ступені ЕС.

Незалежність - це навичка керувати собою, самостійно контролювати свої почуття, думки і вчинки, не покладатися ні на кого при прийнятті рішення. Цікавою є пропозиція американських фахівців, які радять виділяти нестандартно мислячих особистостей в окрему групу, не пов'язану з іншими співробітниками підприємства, щоб не вносити дисонанс у відрегульоване і дисципліноване поводження загальної маси.

Самоповага людини будується на кількості її «успіхів», прийнятих правильних власних рішень. Від самоповаги безпосередньо залежать почуття впевненості в собі, самостійність і грамотна самооцінка.

Буває, менеджер під впливом суспільних стандартів або тиску з боку керівництва ставить перед собою або відділом недосяжні цілі. Якщо ми говоримо про менеджерів або керуючого ланки, то тут необхідно правильно сприймати не лише власні, а й можливості підлеглих, ситуацію, обстановку та інші параметри, які ми називаємо зовнішнім і внутрішнім середовищем. Людина, яка прагне розкрити свій потенціал, може поступово реалізовувати себе протягом усього життя, отримуючи від цього задоволення. Розвиток власних талантів породжує додаткову енергію для самовдосконалення і досягнення успіху.








Дата добавления: 2015-09-28; просмотров: 449;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.003 сек.