Положення частин і механізмів пістолета до заряджання
Затвор під дією зворотної пружини – у передньому положенні. Чашечка затвора впирається у казенний зріз ствола, ствол замкнутий вільним затвором. Затвор з рамкою замкнутий ребром запобіжника.
Курок під дією широкого пера бойової пружини спущений, упирається передньою площиною у виступ запобіжника і не може просунутися вперед.
Шептало поличкою уступа на осі запобіжника піднято вгору і між запобіжним зводом курка та носиком шептала є невеликий зазор.
Спускова тяга з важелем зводу під дією вузького пера бойової пружини відведена у крайнє заднє положення; важіль зводу притиснутий до рамки і його виступ самозводу зчеплений з зубом самозводу курка так, що при натисканні на хвіст спускового гачка курок не зводиться, але має вільний хід.
Магазин вставлений у основу рукоятки, його подавач знаходиться вгорі та впирається у гребінь затвора. Зуб подавача натискає на затворну затримку.
Прапорець запобіжника знаходиться у положенні “запобігання”, виступ запобіжника опущений вниз і притиснутий до передньої площини курка; поличка уступу на осі запобіжника дією на зуб шептала підіймає вгору шептало; зачіп запобіжника входить у виїмку курка та, упираючись у його виступ, замикає курок у положенні “запобігання”, чим виключається можливість його зведення; ребро запобіжника зайшло за лівий виступ рамки та замикає затвор з рамкою.
Дата добавления: 2015-07-04; просмотров: 686;