У зарядженому пістолеті
Якщо після заряджання одразу застосовувати пістолет немає необхідності, то, не спускаючи курка з бойового зводу, слід увімкнути запобіжник (повернути його прапорець вгору до упору так, щоб червоний кружок закрився прапорцем запобіжника).
При повороті прапорця вгору виступ запобіжника опускається і до початку підйому шептала стає на шляху руху курка. Вісь запобіжника поличкою уступу підіймає шептало, внаслідок чого шептало повертається і звільняє курок. Курок під дією широкого пера бойової пружини повертається на своїй осі і різко ударяє по виступу запобіжника, а ребро запобіжника, повертаючись, заходить за лівий виступ рамки і замикає затвор з рамкою. Зачіп запобіжника опускається, входить у виїмку курка і замикає його так, що звести курок неможливо.
Якщо в цьому положенні вимкнути запобіжник, то курок завдяки відбою автоматично стає на запобіжний звід, пістолет готовий до негайного відкриття вогню самозводом. Безпека поводження з пістолетом при випадкових ударах забезпечується автоматичною постановкою курка на запобіжний звід.
Якщо спуск курка здійснюється не запобіжником, а вручну, тобто натисканням на хвіст спускового гачка вказівним пальцем правої руки з утримуванням за головку курка великим пальцем іншої руки, то курок після звільнення спускового гачка також автоматично (завдяки “відбою” курка) стає на запобіжний звід.
Дата добавления: 2015-07-04; просмотров: 673;