Rambler-пошта
Компанія Rambler пропонує своїм користувачам поштову скриньку розміром 50 Мбайтв зоне@rambler.ru. Надалі можна збільшити ящик аж до 1000 Мбайт. Поштова служба не головний профіль роботи компанії, тому пропоновані послуги досить мізерні і стандартні. Можна відзначити лише відправку повідомлень про прихід пошти допомогою СМС-повідомлень. Крім того, зареєструвавшись у поштовій службі Rambler(Www.mail.rambler.ru), користувач отримує доступ до всіх послуг компанії, що вимагає реєстрації.
GMail
Назва цього сервісу походить від Google Mail (www.mail.google.com). Незважаючи на те що Google - американська компанія, свої сервіси вона прагне розповсюдити по всьому світу, тому вони доступні на багатьох мовах, у тому числі і російською. Користувальницький інтерфейс поштової скриньки дещо незвичайний. У ньому використано спеціальні технології, що дозволяють застосовувати такі можливості, як прийом команд з клавіатури,оновлення сторінки без перезавантаження, розкриваються списки вибору адресатів і ін.
Адреса електронної пошти. Для того щоб електронний лист дійшов до адресата, воно, крім самого повідомлення, обов'язково повинно містити адресу електронної пошти одержувача листа.
Адреса електронної пошти записується по певній формі і складається з двох частин: username @ ім'я_сервера
В електронній адресі ім'я і домен відокремлені один від одного символом @, який тепер по праву став вважатися символом електронної пошти. У російській мові даний символ прийнято називати «собака» або «собачка». Офіційненазву символу - «комерційне at», іноді говорять просто at. Походження символу@ Невідомо. Загальноприйнята гіпотеза, що це скорочення латинського «ad». Крім того,достовірно невідомо і походження російськомовного назви «собака», на цей рахунокє кілька різних версій. Цікаво, що в різних мовах даний символ найчастішеназивають іменами тварин: равлик, мавпочка, котячий хвостик, мишка, черв'як, слон та ін.
Ім'я_користувачамає довільний характер і задається самим користувачем; ім'я_сервера жорстко пов'язано з вибором користувачем серверу, на якому він розмістив свою поштову скриньку.
Приклад, ivanov@kyaksa.net, petrov@yandex.ru, sidorov@mail.ru.
Адреса електронної пошти записується тільки латинськими літерами і не має містити пробілів.
Контрольні питання
Що таке медичні ресурси Інтернету?
Назвіть студентські медичні портали України.
Як здійснити пошук українських медичних серверів:
а) за адресним рядком;
б) за ключем;
в) за каталогом?
Лекція № 3. Медичні інформаційні системи (МІС)
Дата добавления: 2015-08-26; просмотров: 791;