Основи взаємодії в бою

Організація взаємодії є важливим заходом, яку здійснює загальновійськовий командир при підготовці і в ході бою. Взаємодію командир організує за участю своїх заступників, командирів підрозділів, доданих і підтримуючих підрозділів.

Взаємодія організується на місцевості на глибину видимості. Якщо за якимись причинами немає можливості організувати взаємодію на місцевості, то вона організується по карті або на макеті місцевості на всю глибину бойового завдання.

При організації взаємодії загальновійськовий командир повинний:

- домогтися єдиного розуміння всіма командирами мети бою, бойових завдань і засобів їх виконання;

- узгодити зусилля штатних, доданих і підтримуючих підрозділів по виконанню поставленого завдання;

- намітити і узгодити варіант дій підрозділів і заходи для омани противника, висновки з характеру його можливих дій, а також призначити сигнали сповіщення, управління і взаємодії.

Організація взаємодії може здійснюватися методом вказівок командира, що проводить взаємодію (організуючі бій), або методом доповідей командирів підпорядкованих підрозділів.

При організації взаємодії детально опрацьовуються дії своїх підрозділів по завданнях, часу, місцю і розиграшем основних тактичних епізодів по можливих варіантах дій.

В умовах обмеженого часу командир організовує взаємодію методом вказівок.

У ході бою взаємодія підтримується безперервно, постійно уточнюється. При різких змінах обстановки взаємодія організовується заново.

 








Дата добавления: 2015-04-01; просмотров: 1156;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.005 сек.