Загальна частина. Основними задачами голови МСЕК є керування роботою та забезпечення якісного проведення медико-соціальної експертизи і реабілітації інвалідів в очолюваній ним
Основними задачами голови МСЕК є керування роботою та забезпечення якісного проведення медико-соціальної експертизи і реабілітації інвалідів в очолюваній ним комісії, планування роботи МСЕК з медико-експертного обслуговування населення, з профілактики інвалідності й реабілітації інвалідів у зоні обслуговування МСЕК; участь у проведенні медико-соціальної експертизи як фахівця у відповідності до своєї клінічної спеціальності.
На посаду голови МСЕК призначається один із лікарів, що входить до неї. Голова МСЕК повинен мати стаж роботи з основної клінічної спеціальності не менше восьми років, з медико-соціальної експертизи – не менше п'яти років та першу атестаційну категорію з основної лікарської спеціальності.
Голова МСЕК працює під керівництвом головного експерта (головного лікаря Центру МСЕ), наказом якого він призначається і звільняється з роботи. Він несе персональну відповідальність за діяльність МСЕК.
У своїй діяльності голова МСЕК керується Положенням про медико-соціальну експертизу (1992), Порядком організації і проведення медико-соціальної експертизи втрати працездатності (1994), загальними положеннями та критеріями установлення різних груп інвалідності, строків переогляду у відповідності з діючою Інструкцією, положеннями про установлення причинного зв'язку, порядком відшкодування втрати здоров'я та визначення відсотків втрати професійної працездатності (регрес) внаслідок трудового каліцтва, професійного захворювання у військовослужбовців, працівників митної служби, прокуратури та іншими законодавчими документами, відомчими інструкціями та наказами, в тому числі по Центру медико-соціальної експертизи.
Дата добавления: 2015-04-21; просмотров: 652;