Правила експлуатації машин для приготування пельменів і вареників
Перед початком роботи машини з формуванням тістової стрічки пересвідчитися в правильності встановлення шнеків у завантажувальні бункери і збирання ротаційного фаршевого насосу, надійності встановлення кріплення формувальної насадки до фаршо- і тістопроводів. Пересвідчившись у справності машини, у бункери завантажують заздалегідь підготовлені тісто і фарш. Стінки бункерів змащують олією.
Один із працівників розміщує на конвеєрну стрічку листи, стежить за роботою машини і здійснює регулювання подання тіста і фаршу в формувальну насадку. Інший знімає листи з відштампованими виробами зі стрічки конвеєра, розміщує їх на пересувний стелаж і періодично додає в бункер тісто, фарш і борошно. Для забезпечення якості штампування необхідно відрегулювати тиск штампувального барабана на трубку із тіста. Готові напівфабрикати слід відразу відправляти на теплову обробку або у морозильну камеру.
Після завершення роботи на машинах знімають усі деталі, що подають тісто і фарш у формувальну насадку, розбирають роторний насос, виймають із бункера шнеки і ретельно очищають усі деталі від прилиплих часточок тіста і фаршу. Потім деталі промивають гарячою водою, просушують і змащують харчовим несолоним жиром і встановлюють на місце.
Щоб трубка з тіста не лопалася і пельмені не прилипали до штампувального барабана, тісто і фарш готують чітко за рецептурою.
Не можна очищати штампувальний барабан від залишків сировини під час роботи електродвигуна.
Під час роботи автомата з приготування пельменів бункери повинні бути закриті кришкою.
Дата добавления: 2015-04-15; просмотров: 1273;