Служба забезпечення підрозділів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф лікарськими засобами та медичними виробами.
Структурним підрозділом Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яка організовує забезпечення структурних підрозділів Центру (станції, підстанції, відділення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги лікарськими засобами, виробами медичного призначення, дезінфекційними засобами, медичним обладнанням та апаратурою) є відділення поповнення. Керівник відділення поповнення призначається керівником Центру. Відділення забезпечує потребу структурних підрозділів Центру лікарськими засобами та виробами і не займається їх виробленням та реалізацією.
Доставка лікарських засобів, виробів медичного призначення, дезінфекційних засобів, медичного обладнання і апаратури у пункти поповнення структурних підрозділів здійснюється експедиційною бригадою відповідно до графіка, а у разі виникнення надзвичайної ситуації – відповідно до розпорядження директора Центру.
Бригади, що знаходяться на пунктах постійного та тимчасового базування, поповнення лікарськими засобами та виробами медичного призначення здійснюють на пунктах поповнення. Ці пункти можуть функціонувати як на постійній базі (станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, відділення Центру, приміщення лікарень інтенсивного лікування, закладів охорони здоров’я на основі договорів тощо), так і на мобільній основі шляхом доставки лікарських засобів та виробів медичного призначення експедиційними бригадами Центру.
Замовлення лікарських засобів та виробів медичного призначення здійснює черговий фельдшер пункту поповнення.
Поповнення бригад у пунктах поповнення проводиться тільки за наявності карти виїзду швидкої медичної допомоги за формою №110/о.
Структурні підрозділи Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф забезпечуються наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами відповідно до законодавства.
Поповнення лікарських засобів у яких закінчився термін зберігання, тимчасово відсутніми або пошкоджені ампули проводиться після заповнення вимоги-замовлення за визначеною формою, вказавши в ній «Для поповнення» та завізувати її в керівника підрозділу (станції, підстанції, відділення). Таким чином отримують використані шприци, лікарські засоби. У випадках втрати шприців, інструментів, лікарських засобів керівником бригади, яка здає зміну та керівником бригади, яка приймає зміну за участі чергового фельдшера пункту поповнення складається акт у довільній формі. Черговий фельдшер пункту поповнення повинен перевірити правильність оформлення вимоги-замовлення та у випадках недотримання (порушення) визначених вимог оформлення – повернути вимогу-замовлення для її виправлення. Під час заміни використаних, розукомплектованих або пошкоджених стерильних систем для переливання рідин та акушерських пакетів керівник бригади повинен повернути упаковку використаної системи або акушерського пакету.
Після закінчення зміни черговий фельдшер пункту поповнення бригад повинен скласти звіт про кількість лікарських засобів та виробів медичного призначення кожної бригади та передати його фельдшеру чергової зміни пункту поповнення бригад.
Дата добавления: 2015-02-03; просмотров: 795;