Нагірну канаву.

3 двох боків основної площадки, біля підошви основної площадки і укосів виїмки влаштовують невеликі стічні поздовжні канави у вигляді трапеції, які називаються кюветами.

Ґрунт із виїмки відсипають за укосом у вигляді трапеції (призми), які називають кавальєрами.Якщо виїмка знаходиться на косогорі, то з нагірного боку між укосом і кавальєром влаштовується присипка, яка на­зивається банкетом.

Для збирання поверхневих вод за банкетом влаштовують забанкетну канаву,а за кавальєром — нагірну канаву.

Укрзалізницею установлено ряд типових поперечних профілів насипу і виїмок. Найважливіші з них приведені на рисунках 2.20-2.23.

 

 

Примітки:1. Відстань від підошви польового укосу кавальєрадо нагірної канави а приймається від 1 до 5 м залежно від умов снігозаметання та фільтраційної здатності ґрунту.

2. Значення l:m для укосів кавальєрів і банкетів має бути не крутіше 1:1,5. 3. Кавальєри з низового боку виїмки повинні мати розриви шириною не менше 1 м через кожні 50 м і в понижених місцях. Площадці між бровкою виїмки та укосом кавальєра надається ухил у бік розриву.

 

 








Дата добавления: 2014-12-18; просмотров: 1072;


Поиск по сайту:

При помощи поиска вы сможете найти нужную вам информацию.

Поделитесь с друзьями:

Если вам перенёс пользу информационный материал, или помог в учебе – поделитесь этим сайтом с друзьями и знакомыми.
helpiks.org - Хелпикс.Орг - 2014-2024 год. Материал сайта представляется для ознакомительного и учебного использования. | Поддержка
Генерация страницы за: 0.004 сек.